Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síutak anyagi dolgai - biztonságos fizetés???

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bosnyák Norbert
42 élménybeszámolót írt
42
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síutak anyagi dolgai - biztonságos fizetés???
2014.01.21. 16:17
Sziasztok!

Én olyasmi utazásszervező vagyok, amiről most kb szó van, csak én a befizetés másik oldalán állok. Sokszor meg is lepődöm, hogy az internetes hirdetés vagy fórum alapján, 1 telefon vagy e-mail váltás után az emberek azonnal utalják a pénzt 80%-ban, míg a személyes átvétel csak kb. 20% nálam.
Persze rengeteg a visszatérő utasom, és az elmúlt 10 évre visszamenőleg a referenciáim megtalálhatóak, de sokszor engem is meglep a korlátlan bizalom.
Na azzal van baj, aki ezt ki is használja...

Idén is a fórumról is és a hirdetésről is sokan jelentkeztek, és a földrajzi távolságok nem mindig engedték meg a személyes átvételt, így a legtöbb esetben maradt az átutalás. Ami pedig elég arc nélküli.
Egyébként mögöttem is olyan utazási iroda áll, aki kérés esetén utazási szerződést biztosít, és minden utazásról utólag számlát állít ki, csak nem hirdetem, mert akkor az utasok jövőre engem kihagynának, még akkor is, ha azonos árban adom az irodával.
Egyébként az idei szezonban az utasaim 2%-a kért utazási szerződést..

Üdv!
Előzmény: (varroneni 167514)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.