Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Saalbach - Hinterglemm
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Apartment & Ferienresort Rehrenberg - Saalbach és Zell am See között
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Anna
18 élménybeszámolót írt
18
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Saalbach - Hinterglemm
2004.12.01. 19:37
Sziasztok!
Csatlakoznék az elöttem szólókhoz.Többször voltam már Saalbachban,min télen,mind nyáron,és abszolút pozitív tapasztalataim vannak.Eddig mindig volt hó,bár föszezonban mentünk.Az egyik legnagyobb pozitívum,hogy mihelyst a pálya bármely része jegesedett,vagy már zöldes volt az alatta lévö fü miatt,rögtön beindították a hóágyút.Naponta többször kezelik a pályát,ratrakkal üzem közben is akár végigmennek,a pályák jók.Én is azután kezdtem jobban értékelni,miután tavaly Dreilanderecken sieltünk(Arnoldstein),az nem volt jó.Hó a völgyben abszolút nem volt,fent a hegyen olyan 30centi.Csak amikor odamentünk,egy "kicsit" megdöbbentünk,mivel a hójelentések mind 80centi körüli havat mondtak.Na,mindegy,szóval ott nem kezelték a pályát,nem indították be a hóágyukat,na meg elég hamar meg lehet unni,az egyedüli,sztem sielhetö pálya az a hosszú piros volt,de mértük,5perc alatt lesiklotttunk,és kerek 13percet kellett várni a felvonóra,és arra,hogy felérjünk.Nekem ez az idöintervallum nagyon nem tetszett.Tehát Saalbach nuber one,mindenkinek ajánlom!
Üdv
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.