Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Donovaly
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Gothal Resort: üdülőfalu az Alacsony-Tátrában hangulatos házakkal, étteremmel és wellness részleggel
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fejes Gábor
1 élménybeszámolót írt
1
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Donovaly
2018.02.15. 21:36
Sziasztok ,
PattySki hétvégi szállásélményhez csatlakozva szeretnék írni pár tárgyilagos sort röviden, és tömören, hogy senkit ne alázzanak meg úgy ahogy azt velünk tették a hétvégén .
Honda kupára érkeztünk egy 14 fős csapattal , Hodruszky Csaba , okleveles síoktató vezetésével . Jómagam szülőként kísértem a gyermekemet.
Hangsúlyoznám a régió, a pályák,a környezet nagyon rendben vannak, igazi élmény lett volna a hétvége, ha a PattySki teltházas lett volna :
Lássuk röviden a száraz tényeket .
Check in,mint olyan nem ismert,tehát semmilyen info, papír nincs a vendégről érkezéskor --- nem lett volna probléma
Belépve az étterembe semmilyen infot nem kaptunk a helyi szokásokról, a vacsora és reggeli menetéről a személyzet még minimális nyelvtudással sem rendelkezik, pult mögé bújnak, kerülik a VENDÉGGEL a kapcsolatot -- nem lett volna probléma
Só nincs az asztalon, de kérésre sem kaptunk , mert nem értik mit szeretnél :-) -- nem lett volna probléma
14 főre 4 poharat kaptunk -- nem lett volna probléma
Reggelinél a rendelést én vettem fel a csapattól , mert nem sikerült -- nem lett volna probléma
Ágyneműm nem volt,minden nélkül aludtam -- nem lett volna probléma
A rendeléseket és a létszámot egyáltalán nem tudták követni -- ez sem lett volna probléma
Gyerek - felnőtt arányokat esélyük nem volt követni -- nem lett volna probléma
A desszert felszolgálásához a leves és a főétel maradványait nekünk kellett eltenni valahova , mert nem fért el a desszert -- ez sem lett volna probléma

Egyébként az étkezések alatt természetesen minden italfogyasztást rendeztünk, higgyétek el nincs szükségünk pár ice tea eltitkolására :-)

És ekkor jött a hideg zuhany , távozáskor , ami elképesztő és hihetetlen volt :
A saját hozzá nem értésükből fakadóan nem tudták követni hogy mi történt a VENDÉGGEL náluk mindössze KETTŐ nap alatt , ezért tolvajnak, csalónak , és mindenféle szemétnek elhordtak minket. Végül pedig alaposan IQ hiányos verőemberük ordítva elküldött tavaly elhunyt édesanyámat minősítve.Ezt nagyon nehezen viselem , akárki legyen a feladó .......Ekkor szembesültünk a ténnyel , hogy semmi értelme a józan érveknek , mert nincs értelme lealacsonyodni az úriember már emlegetett 80 -as IQ szintjére , ezért fizettünk és távoztunk .
Hozzáteszem , kézzel írott nyugtát kaptunk , részletes számlát képtelen volt előállítani a rendszer , tehát BÁRMENNYIT ráírhattak volna .

Ilyen mértékű agresszióval , mely ráadásul magas fokú bunkósággal is párosult ,soha nem találkoztam .
Minden fórumon hirdetni fogom honfitársaimnak ezt a parádés vendégszeretet , hogy ne járjanak úgy , mint mi .
Egyébként már olvashatjátok a Patty Ski hasonlóan olvasmányos, és szókincsszegény válaszát az ügyre , melyről csak a szánalom szó jut eszembe .... bocs:-)
Bárkinek szívesen állok rendelkezésére további információkkal kapcsolatosan, bármilyen fórum előtt vállalom a véleményem
Fejes Gábor 30/869 1352
Azt hittem valami változott odaát , de NEM !!!
Srácok ,, IRÁNY AUSZTRIA !! Nincs baj:-)
Ott akár még VENDÉGKÉNT is kezelhetnek minket ,
és hálásak , hogy oda megyünk kikapcsolódni .

PattySky,, csak gratulálni tudok , de azért bízom benne hogy észrevettétek , a VENDÉG szót direkt írtam nagybetűvel. Én az IQ hiányos gorilla helyében elgondolkodnék ..... állítólag ő a tulaj és állítólag a VENDÉGEKBŐL él.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.