Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síoktatóval könnyebb!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Makadu
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síoktatóval könnyebb!
2007.12.01. 23:27
Kedves listatagok! Újrakezdő sízőként vásároltam nemrég egy alig használt Metron 11-es lécet, meglepetésszerűen és a carving-lécekről szerzett előzetes ismeretek nélkül. Nem tudtam otthagyni 140 euróért egy börzén. 162 cm, én 172 vagyok, és mondanom se kell, nem volt választék (asszem egyébként is ezt vettem volna, a -20 cm-t sokallom). Ami most utólag foglalkoztat, hogy némi tájékozódás után megtudtam, hogy a 11-es léc igazából profiknak való a keménysége miatt, és nem tudom, mennyiben fog ez ténylegesen befolyásolni, amikor felcsatolom. Carving léc még nem volt a lábamon, 15 éve síeltem utoljára és még hagyományos léccel tanultam. Tehát valszeg ahhoz fogok viszonyítani, már amennyire emlékezem rá! Elég gyorsan tanulok, tehát feltételezem, hogy egy hét alatt komoly haladást érek el. Szóval szerintetek így is kialakulhat szerelem, vagy valószínűbb, hogy csalódom majd a lécemben (illetve a léc miatt magamban vagy az élményben)? (van valaki, aki 140-ért megvenné tőlem). És még: elég-e a -10 cm a testmagassághoz képest?
Köszi: Kristóf
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.