Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Bánkút
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
hohohóember
4 élménybeszámolót írt
4
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bánkút
2023.01.29. 21:32
Mi szombaton (01.28.) voltunk Bánkúton. Az alsó parkolóknál a hó nem volt eltakarítva, kellett a hólapát és a segítség még a beállásnál is. Ennyi rossz volt, ezen kívül csak jót mondhatok. A pályákat jól előkészítették, az 1-es pálya egyenesen szuper volt. A 3-as pálya teteje nem volt megcsinálva, de a felső 50 m utáni részen még du. is lehetett ratrakcsíkokat ropogtatni. A hó élmény volt, nem olyan jégkása, amilyennel manapság gyakran találkozni a hóágyúzott magyar síterepeken. Du. kezdett egy kicsit buckásodni de tényleg csak minimálisan. A 3-as és 2-es pálya közötti alsó, erdei átjásót sajnos nem pucolták ki (nem vágták ki a lehajló ágakat), pedig azt a gyerekek nagyon szeretik. Én, ha nem akartam várakozni a felvonónál, akkor - várakozási idő nélkül - a B felvonón mentem föl. A felvonók ugyan nem kezdőknek és kisgyereknek valók, de nekem nagyon tetszenek, mert sokkal hamarabb feljutok velük, nem állítják meg félpercenként. (A Tatrapoma szombati kezelője nagyon figyelmes volt, a bénábbaknál lassította a felvonót, ha kellett le is állította, de csak ha kellett...) Szerintem délelőtt többet síeltem, mint Mátraszentistvánban egy egész napon.
U.i.: Amikor 4 éve először voltunk Bánkúton, akkor a Tatrapomát egyszer sem állították meg. A 6-éves fiam az első métereket - szó szerint! - repülve tette meg. Jó gyorsra állították... De nem szegte kedvét, hozzászokott, sőt még tetszett is neki.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.