Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

KMatyi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (18)Időben csökkenő Időben csökkenő
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2010.02.23. 16:21
Kaprunban a gleccsert nem zárják le soha, csak júniusban egy hétre, hogy megcsinálják az éves felvonó és pályakarbantartásokat, de ha netán olyan meleg lenne, hogy a gleccsert le kellene zárni, akkor Zell am See-re meg a Maiskogelre maximum virágokat szedni vagy tehenet legeltetni mehetne az ember..
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2010.02.22. 20:52
Én tavaly március utolsó napjaiban voltam itt és akkor volt kb 250 cm porhó és gyönyörű idő, mondjuk az igaz, hogy tavaly Ausztriában mindenhol átlagon felüli mennyiségű hó volt.. Kaprun március végén, április elején még nagyon nagyon jó tud lenni, még ha esetleg lenn a faluban esik is netán az eső, fönn lehet jó idő is vagy esetleg havazás és jócskán mínuszok. Ha éppen melegebb idő van már mindenhol, max a pályák alján 2000 m környékén kásásodik, de fenn a gleccseren, meg a többi pályán nagyon jó állapotok lehetnek. Én csak ajánlani tudom..Persze ki kell fogni a szép időt, mert még tavasszal is tud zord lenni az idő ha akar. Mölltalon még nem voltam, ahhoz nem tudok hozzászólni.
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2010.02.18. 12:17
Sziasztok!

Az elmúlt hétvégén voltunk 4 napot Kaprunban a barátnőmmel. Másodszor vagyok itt, és nagyon-nagyon jó helynek tartom ezt a síterepet! Gyönyörű időt fogtunk ki, végig sütött a nap, egész nap folyamatosan járnak a ratrakok, nagyszerűen tömörített porhóban lehetett síelni, és a tömeg valóban eloszlott a pályákon, pedig elvileg még síszünet is volt Salzburg tartományban! Max 4 óra felé lehetett érezni a tömörülést a kabinosoknál amikor mindenki ment le a hegyről. Nagyon hangulatos, és jó síhely és a falu is gyönyörű!

Üdv: Matyi
P1030605.JPG
P1030636.JPG
P1030682.JPG
P1030683.JPG
P1030768.JPG
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.06.23. 12:38
Szia Stani! Köszi az infókat! Mi júli 13. és 20.között megyünk egy szép magánházba. Akkor azért a július már esélyesebb a jó időre általában.. Remélem összejön a dolog!

Üdv: Matyi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.06.23. 11:49
Sziasztok!

Mi július közepén megyünk nyaralni Kaprunba egy hétre. Szeretnénk kicsit síelni, kirándulni a környéken. Azt szeretném kérdezni, hogy mi a tapasztalat, így nyáron mennyire rizikós kifogni jó időt? Tudom, hogy nehéz előre megmondani de mennyire szokott júliusban esős idő lenni a hegyekben?

Köszönöm a segítséget! Üdv: Matyi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.03.23. 16:59
Sziasztok!

Tud valaki valami infót mondani a pályák állapotáról Kaprunban? A hétvégén mennénk oda, mivel erős felmelegedést mondanak Ausztriában szinte mindenhova, de itt még nagyjából 0 fok alatt lesz a hőmérséklet és nem mondanak esőt. Esetleg ha valami jóárú szállástippet is ha mondanátok, megköszönném!

Üdv: Matyi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.03.17. 11:28
Szia Huligan!

Köszi szépen az infót! Felkeresem őket!

Üdv: Matyi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.03.16. 19:29
Sziasztok!

Hochkaron keresnék snowboard oktatót! Előre is köszönöm a segítséget!
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
Topik: Hochkar
2009.03.14. 16:26
Sziasztok!

Tud valaki esetleg ajánlani Hochkaron jó snowboard oktatót? Előre is köszi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.03.11. 23:26
Sziasztok!

És a Dávid sí- vagy snowboard oktató?
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.03.10. 11:42
Sziasztok!

Köszi mindenkinek az infót! Zermatt nagyon érdekel már régóta, szívesen elmennék egyszer. Idén télen már biztosan nem megy, esetleg gondoltam nyáron kipróbálnám. Szerintetek érdemes odamenni nyáron csak ezért? Nincs túl kevés pálya ahhoz egy hétre?

Üdv: Matyi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
Topik: Hochkar
2009.03.08. 23:27
Sziasztok!

Most értem haza Hochkarról. Hétvégére mentünk csúszni. Szombaton kemény hóesés, néhol nagy köd, néhol többé-kevésbé normális látási viszonyok, de szél és erős havazás. A pályán nagyon jó a hó, de folyamatosan havazott és buckás volt. Vasárnap viszont rá sem ismertem a környékre!! Verőfényes napsütés, alig egy felhő az égen, leratrakolt sima döngölt pályák, gyönyörű idő, sok ember, jó hangulat, rengeteg csúszás, hüttékben buli.. nagyon jól éreztük magunkat!
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
Topik: Hochkar
2009.03.01. 16:50
Köszönöm a segítséget! Akkor lehet, hogy nem mostanaban kellene odamenni..
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
Topik: Hochkar
2009.02.28. 09:09
Sziasztok!

Mi elvileg jövő hétvégén mennénk Hochkarra. Tud valaki esetleg valami infót a hóviszonyokról, illetve, hogy mennyi pálya van nyitva? Itt írták előttem páran, hogy kezd ítéletidő lenni és a pályák többsége is le van zárva. Jelenleg is ez a helyzet? Érdemes oda menni ilyenkor? A segítséget előre is köszönöm!

Matyi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.02.27. 15:58
Az ott pont idióta volt! A snowboardosnak meg nem az lett volna a legnagyobb baja, hogy fenékre esik..
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
2009.02.27. 11:59
Én is voltam Eplényben. Szerintem jó volt minden magyar viszonylatban, teljesen jót síeltem 3-4 órát este, kivilágított pályánál. Ami viszont tényleg katasztrófa volt, az a motorosszános idióta!! Egy snowboardos srác majdnem frontálisan ütközött vele, fenékre kellett ülnie, hogy ne szálljon bele. Nincs meg ezen a téren a kultúra még!
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
Topik: Obertauern
2009.02.16. 14:16
Sziasztok!

Mi tegnap este érkeztünk haza Obertauernből. Először is köszönjük Karesznek, a jó szállástszerzést és a finom vacsorát! Minden nagyon szuper volt! Obertauern tényleg nagyon hangulatos, és nagyon jó minőségű hó van. Viszont a klímája tényleg nagyon sajátos. Kijössz a hegyek közül és szinte süt a nap, benn meg a szakad a hó. Tényleg érdemes Lungo bérletet venni, hasznos dolog, ha rosszabb az idő! Ami nem tetszett OT-ben, hogy egyaltalan nem ratrakozták a pályákat! Minden nap ugyanolyan buckás volt a pálya, a hó meg csak esett rá, a deszkát meg csak dobálta alatta. Rá fért volna egy kis ledolgozás, akkor tényleg nagyon jó lett volna a pályák minősége. De össz-vissz biztosan visszamegyek még!

Matyi
KMatyi
18 élménybeszámolót írt
18
15 éve tag
Topik: Obertauern
2009.02.08. 14:07
Sziasztok!

Én jövő hét szerdától megyek OT-be síelni vasárnapig. Még nem voltam ott sosem, de sok jót hallottam a helyről, viszont azt is olvastam, hogy ha felhős az idő és havazik, elég zord tud lenni a katlan miatt. Az előrejelzés itt van: http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit/ski-wetter/oesterreich/salzburg/obertauern/ Tudja esetleg valaki, hogy ezzel a jelzéssel milyen körülményekre lehet számítani Obertauernben? Előre is köszönöm! Matyi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.