Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Márklár által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2016.03.07. 07:47
Szervusztok! Pályaszállást keresek négy-hat felnőtt és két gyerek részére (három éves és 10 hónaposak. )

Indulás legkorábban március 12.

Kérlek e-mailen írjatok: bukta.mark[kukac]gmail.com
Köszönöm!
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.02.15. 23:16
szánkó!

Egy csúszásra a jegy 13 Euró asszem, az esti bérlet 24 volt emlékeim szerint. Kicsi lankasztó volt az ár, uh mi nem is mentünk végül, pedig tuti jó. ha valaki megy meséljen
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.01.31. 20:08
Sziasztok! A felvonóknál, vagy bárhol szokták ellenőrizni a síbérleteket? Vagy esetleg kicsit nagyobbnak lehet venni mondjuk gyerekjegyet? Vagy a pénztárnál kérnek igazolványt? Köszi előre is a segítséget!
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.01.20. 12:34
Mi itt szálltunk meg Sopronban. jobb mint elsőre gondoltam, pedig akkor is jónak találtam. Ráadásul vannak jó akcióik is.
http://www.civitashotel.com/index.php

és Möichkirchenbe érdemes elmenni kezdővel, nagyon hosszú és kék pályája van, síelni tudóknak rossz élmény, kezdőknek jó:)
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.01.09. 12:06
December 28-án mentem síelni Stuhleckre, Ausztriába. Mivel kedvelem a bankkártyás fizetést, és
egyébként sem volt Euróm, így a síbérlet vásárlást bankkártyával intéztem. kifizettem a 33,50 Eurós
síbérletet, majd leokéztam, aláírtam és átvettem a bérletem. Kellemeset síeltem aznap, jó emlékeim
voltak a helyről.
ÁMDE!
Tegnap előtt felmentem a netbankomra, hogy megnézzem hogyan is költekeztem a napokban.
Észrevettem egy meglepő infót, miszerint Dec 31-én (akkorra került könyvelésre) egy 69 Eurós tétel,
plusz 2 Eurós síbérlet kaució került levonásra. Mondom magamban - Hoppá. Gyorsan felhívtam a
Raiffeisen-t (bankom), akiknek fogalmuk sem volt az egész mikéntjéről, leszúrtam őket, hogy ilyen
hogy lehet, majd 90 perc beszélgetés után egy reklamációs jegyzőkönyv felvételét követően abban
maradtunk, hogy 120 nap múlva!!!! kiderül mi volt, és visszautalják a pénzt, ha jogos a reklamáció.
Addigra én meg ezt pont el is felejtem. Szóval azt sem tudták eszik vagy isszák.
Erre írtam egy emailt Stuhleckre, ahol közölték, hogy majd utalják, ha ők is visszakapták, stb. Én meg
a bankkártyámat is majdnem letiltottam. Erre írok nekik vissza, hogy azonnal utalják a tőlem ellopott
pénzt!!! és kártérítést szeretnék. Erre az a válasz jött, hogy kártérítés nincs, és majd máskor figyeljek
jobban, hogy mit írok alá, mert én csak a 2 eurós kauciót írtam alá, a síbérlet 69 euróját nem. Erre
kicsit felpaprikáztam magam, és visszaírtam, hogy ha én 2 eurót írtam alá, akkor csak annyit
ismertem el, tehát akkor visszakérhetném akár a 69 Eurót is, de nem teszem, mert lesíeltem az árát.
Azóta nem válaszoltak, de megérkezett a különbözet a számlámra, kártérítés gyanánt még egy
elnézést kérés sem, semmi.
Tehát összefoglalva: Elloptak tőlem 35,5 Eurót. Erre ha én nem veszem észre a büdös életben nem
adják vissza az ellopott pénzem, mert senki sem értesített, pedig a bakkártyás fizetés alapján
könnyen felvehették volna velem a kapcsolatot. Ismétlem, nem kerestek meg engem. Ezek után,
hogy nagyobb összeget emelnek le a számlámról a tudtom nélkül, tehát ellopják, még azt a választ
kapom, hogy én figyeljek jobban oda a jövőben. Szóval nem ez volt a korrekt hozzáállás a részükről,
és eddig ilyet még soha életemben nem tapasztaltam.
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.01.08. 09:03
Györgyferenc: a kijelzőn 35,5 Euró volt a kaució miatt, de valahogy a rendszerük különbontotta, és csak a 2 eurós kauciót íratták alá. Ez nem volt meglepő, mert máskor van hogy semmit nem írtam alá ugyanott. aztán ennek tükrében a felháborodás, mert semmi nem utalt az abszolút logikátlan 69 euróra a helyszínen. Mindig megnézem mennyit fizetek!
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.01.07. 11:05
Beillesztem a néhány helyre elküldött levelemet, olvassátok végig mindenképp!


December 28-án mentem síelni Stuhleckre, Ausztriába. Mivel kedvelem a bankkártyás fizetést, és egyébként sem volt Euróm, így a síbérlet vásárlást bankkártyával intéztem. kifizettem a 33,50 Eurós síbérletet, majd leokéztam, aláírtam és átvettem a bérletem. Kellemeset síeltem aznap, jó emlékeim voltak a helyről.

ÁMDE!

Tegnap előtt felmentem a netbankomra, hogy megnézzem hogyan is költekeztem a napokban. Észrevettem egy meglepő infót, miszerint Dec 31-én (akkorra került könyvelésre) egy 69 Eurós tétel, plusz 2 Eurós síbérlet kaució került levonásra. Mondom magamban – Hoppá. Gyorsan felhívtam a Raiffeisen-t (bankom), akiknek fogalmuk sem volt az egész mikéntjéről, leszúrtam őket, hogy ilyen hogy lehet, majd 90 perc beszélgetés után egy reklamációs jegyzőkönyv felvételét követően abban maradtunk, hogy 120 nap múlva!!!! kiderül mi volt, és visszautalják a pénzt, ha jogos a reklamáció. Addigra én meg ezt pont el is felejtem. Szóval azt sem tudták eszik vagy isszák.

Erre írtam egy emailt Stuhleckre, ahol közölték, hogy majd utalják, ha ők is visszakapták, stb. Én meg a bankkártyámat is majdnem letiltottam. Erre írok nekik vissza, hogy azonnal utalják a tőlem ellopott pénzt!!! és kártérítést szeretnék. Erre az a válasz jött, hogy kártérítés nincs, és majd máskor figyeljek jobban, hogy mit írok alá, mert én csak a 2 eurós kauciót írtam alá, a síbérlet 69 euróját nem. Erre kicsit felpaprikáztam magam, és visszaírtam, hogy ha én 2 eurót írtam alá, akkor csak annyit ismertem el, tehát akkor visszakérhetném akár a 69 Eurót is, de nem teszem, mert lesíeltem az árát. Azóta nem válaszoltak, de megérkezett a különbözet a számlámra, kártérítés gyanánt még egy elnézést kérés sem, semmi.

Tehát összefoglalva: Elloptak tőlem 35,5 Eurót. Erre ha én nem veszem észre a büdös életben nem adják vissza az ellopott pénzem, mert senki sem értesített, pedig a bakkártyás fizetés alapján könnyen felvehették volna velem a kapcsolatot. Ismétlem, nem kerestek meg engem. Ezek után, hogy nagyobb összeget emelnek le a számlámról a tudtom nélkül, tehát ellopják, még azt a választ kapom, hogy én figyeljek jobban oda a jövőben. Szóval nem ez volt a korrekt hozzáállás a részükről, és eddig ilyet még soha életemben nem tapasztaltam.
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2008.12.29. 08:19
Hehe, tegnap voltunk, jó volt a hó, bár nagyon sokan voltak. Vicces volt, hogy Hirschenkogelnél ki le volt zárva az autópálya és ki volt írva, hogy World Cup parkoló:) Akkor tudtuk meg, hogy világuka műlesiklás van:) Szóval volt egy kis tömeg:)
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2008.11.24. 08:24
Kedves Fórumozók!
Tudtok esetleg ajánlani jó szállást Nassfeldben? Számomra a jó, egyben olcsó (max 20-22Eur/éj), minél közelebb a felvonóhoz, de nem vagyunk másban igényesek, lehet apartman, lehet ellátás nélkül, és nem baj ha a zuhanyzó is közös, vagy ilyesmi.

Köszi előre is a segítségeteket. Februárban mennénk 4-en, egy hétre.
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
Topik: Obertauern
2008.11.18. 21:51
Kedves Sándor és RM!


Igazán köszönöm a kimerítő válaszokat. Körül fogok nézni. Ha esetleg van még ötletetek - esetleg másnak is szívesen veszem!
Márklár
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
Topik: Obertauern
2008.11.18. 14:38
Szervusztok! A segítségeteket szeretném kérni! Már régen kinéztem Obertauernt, mert jó terepnek tűnik. Viszont szállás ügyben jó volna ha tudnátok segíteni. Valamikor január, februárban mennénk egy hétre, lehet csak ketten, de lehet 4-en. Gyakorlatilag szállásügyben nem vagyok olyan igényes, a lényeg, hogy közel legyen a pályához, és tiszta legyen. Még ha közös a zuhanyzó az sem baj. Tudtok esetleg segíteni ebben? Örülnék!

Üdv,

Márk
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.