Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

krisztianbeton által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2015.02.14. 12:05
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a Hochwurzen-en lévőszánkópályával kapcsolatban olyantól aki volt már, a honlapjukon nem tudok eligazodni Az lenne a kérdés, hogy a szánkó bérlés benne van a jegy árában, illetve milyen vélemény van róla pozitív vagy negatív?
Köszi
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.03.17. 21:26
Sziasztok

Mi szombaton voltunk itt déli oldalra indultunk, 8.30-kor az infoszámon azt mondták megy az A2-es felvonó....odaértünk gyanus volt, hogy jönnek lefele a busszal az Emberek, de nem kapcsoltunk mondjuk most voltam itt először úgyhogy próbáltam kiigazodni. Felöltözés busszal fel pénztárnál nagy háborgás érdeklődés után kiderült nem csak az A2 de még a B6-os sem üzemel pedig gyönyörű napos idő volt enyhe szellővel.Akkor nem volt mit tenni busz vissza cipő át idegből 70km kb1óra és máris északon voltunk iszonyú tömeg szerencsésen megálltunk pont a busznál szinte rögtön indult fent pénztárnál 10perc sorbanállás után nekivágtunk az A3-mal a10-es pályának gyönyörű napos idő szél nulla 12:00 végre csúsztunk utána bejártuk szinte az összes pályát egyedül az A1-est nem vártuk ki a többinél 5percnél többet nem kellett várnunk. Mi kellemesen csalódtunk még du.3-kor is "tökéletes" volt a fekete pálya ami nem tetszett , hogy olyan bunkó módon közlekedtek a pályán és a felvonónál is az emberek itt érezhető a különbség Szlovákia és Ausztria között. Összességében azért jó volt mindenesetre ha mégegyszer odamegyünk rögtön északra indulunk
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.03.18. 19:15
Március 15-én voltunk ezen a pályán kb.13óráig jó volt a pálya, de utána katasztrófálisan elkezdett olvadni tiszta viz volt a hó amúgy szuper a pályarendszer a csúcsról a piros 8-as utána tovább a 9-esen végigcsúszni nagyon szuper volt. Délután kb. 15-20 fok volt a hegyen.
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.15. 20:43
Sziasztok !
Mi hétvégén mennénk Poroninba(Zakopanetól 8km) és onnan környező pályákra síelni. Azt szeretném kérdezni akik ismerősek arafelé h melyik pályára érdemes elmenni? A Zakopane-i pályára valóban "lehetetlen" feljutni? Két gyerekkel mennénk úgyhogy több órás sorbanállás szóba se jöhet! Ill. utazni mere érdemes? :besztercebánya felé végig az E77-esen vagy amerre az útvonaltervező írja Hatvan Salgótarján és fel egyenesen? Köszi a válaszokat jó havat Mindenkinek!
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2011.01.08. 11:44
Mi Tegnapvoltunk tapadós hó lent 20perc várakozás a tányérosra csákányost javították aztán félúton megállt 15 percre azt is javították addig lógtunk 11 körül helyreállt mindkét alsó felvonó utána már 1-2 perc várakozással "jót" boardoztunk-síeltünk első alkalmam volt itt, de hétvégén tuti nem mennék ide.Valaki nem tudja mi lett a boardos gyerekkel aki elesett az ugratón Mi amikor eljöttünk még mozdulatlanul feküdt???
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.12.30. 18:09
Sziasztok
Mi is tegnap voltunk Bp16-ból 3óra útidővel (igaz 2 matricával)értünk ki. A Mariensee-i parkolóba mentünk itt nem volt tömeg,délbe átmentünk a szokott helyre kajálni onnan visszajutni katasztrófa volt 20-25perc sorban állás a felvononál.délutánra tiszta jég volt az "egész" Mariensee-i oldal Nekunk csalódás volt. (a snowboard cipőm fűzője is poros lett a parkolóba ;) katasztrófa)
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.02.01. 09:47
Sziasztok!

Tegnap én is eljutottam az Eplényi pályára síelni.
Meglepődtem mennyire jók a hely adottságai a pályák szélesek még a kérdéses 4-es is a 3-as vége már hagy kívánnivalót maga után olyan buckás hogy .... a felvonónál nem volt vészes a sorbanállás néha az ülősnél, de szerintem ha a kiszállásnál megcsinálnák lankásabbra a lejtőt nem esne el minden 10. ember akkor még gyorsabb lehetne a feljutás.
Összeségében kellemes csalódás jót síeltünk.

Jó havat Mindenkinek
krisztianbeton
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2009.12.30. 20:55
Hali Mindenkinek!

Most érkeztünk Haza Mönichkirchen-ből
Egész jó volt a pálya is az idő is,persze azért érezhető, hogy nem igazi hó van, de két gyerekkel ez is megteszi.

Jó havat mindenkinek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.