Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

topi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (94)Időben csökkenő Időben csökkenő
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2007.01.09. 14:40
Megvan a feketelista!! Minden rajta van!!! Akkor sehova nem megyünk.
Lachtal tavaly februárban fürdött a napfényben és volt 160cm hó. Erről ennyit. Ha szar az idő,fúj a szél, mindegy hol vagy. Szállás: Szerintem mindenki írja be mennyiért volt ott, éj/fő. Sokat elárul. Csodák nincsenek. Mindíg az étkezésen spórolnak. És mások az étkezési szokások. Kontinentális reggeli? Az ami kötelező. A többi már extrának számít. Mi máshogy étkezünk. Sajnos!!
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2007.01.05. 15:11
Szia! Nem egyszerű, mert más típusúak a lécek.
A Hot Road-ok allrunder lécek, vagyis pályán kívül és belül is jók. Jobban tolerálják a síző hibáit. Most ezekből a legnagyobb a választék. Én-e mellett döntenék. A speed, az agresszív, technikás síelőt ígényel.
A Head allrounder szintén. Szerintem nincs nagy különbség. A Head patinásabb, ennyi.
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2007.01.05. 10:04
Szia! 14-16 közötti rádiusz és a súly miatt legalább 6-os keménység. A kötés 120 kiloig jó legyen. Szerintem érdemes a boltokban is körülnézni. Tavalyi modelleket meg lehet kapni jó áron. A kölcsönzés legalább 10-15.000 Ft lesz egy hétre. Elgondolkodtató, hogy emiatt egy 40-50.000 közötti léc újonnan is megérné. A börzéken tapasztalatom szerint sok a kiherélt léc és nem is olyan olcsóak........... Csak a felsőkategóriások érik meg inkább. De ez csak az én véleményem.
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
Topik: Rogla
2007.01.04. 12:08
Szállásként mindenképp a Depandance Brinje-t ajánlom A Hotel Rogla kb. 25 m tőle. 3-5 ágyas kis appartmanok egy épületben /része a Hotel Roglának/ Elegáns, igényes berendezés, példás fűtés /te szabályzod/ .
Voltaképpen a egy 4 csillagos szálloda kényelmével, mert a berendezés azonos a hotelével. Étkezés /reggel-este svédasztal/ a hotel éttermében. Mégegyszer: 25 m -re. Nem Horvátországi svédasztal!!! Apait-anyait beleadnak!! Az Intersínél / legolcsóbb/ befizetve az uszoda is ingyen van. A szauna kb 1000 Ft/fö.
Kezdőknek: 2 db zöld pálya /gyakorlatilag vízszintes :-)))/
Kellemesen hosszú kék pályák.
2db FIS pálya is van.

A szlovén válogatott is itt készül, ez az edzőtáboruk.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! Bp-től 390km/ 4,5 óra.
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2007.01.04. 11:16
Azért azt ne felejtsük el, hogy kik síelnek a legmenőbb lécekkel?? Mi Magyarok. Akkor kiét fogják ellopni??? Lehet benne figyelmetlenség is, de azért azonos bakancsmérettel is rendelkezik vajon az illető? Persze lehet, hogy pont hazafelé csréli el, de ittakkor már annyi a véletlen.....
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
Topik: Hochkar
2006.12.29. 13:40
Bécs után St, Pölten, Linz felé a nyugati autópályán!!
Ybbs-i lejárónál kell lejönni a pályáról és utána Gaming, Göstling/Ybbs felé kell menni és utána Lassing felé.Úgy emlészem 410 km volt nekünk. Akkor Pestről még 65km plussz.
Ha Hochkarra vezető panoráma út bejáratánál veszitek meg a bérletet, akkor az úthasználatért nem kell fizetni.:-D
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.19. 14:02
Más!!
Szegény síoktató!!! Komolyan szerette volna venni a dolgot. Hát ennyit nem érdemelt meg az a srác, hogy tiszteljék a szándékát??? De szóljon rájuk a rendező ilyenkor, hogy fegyelmezetten csinálják ám, mert egy ország szeretné látni, ahogy gurulnak a glecseren lefelé.
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.19. 13:59
Maci!! A cigány egy népcsoport, ahogy a Sváb, Flamand, stb.Az etnikai hovatartozás az büszkeséggel tölt el mindenkit. Ők is büszkén vallják ezt. Csak ők magukat cigánynak, vagy romának hívják, minket egyszerűen parasztoknak /ez régebbi kifejezés tőlük/, vagy Magyaroknak. Szerintem semmi baj ezzel ahogy azzal sem ha valaki Palóc, vagy Kún. A származás nem baj. A színesbőrű kifejezés is csak gyűjtőfogalom ugyebár. Hisz nem csak Afroid van hanem számos egyéb is.Nem pejoratíve írtam, csak tényként közöltem.
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.19. 10:57
Sötétek ezek, mint a bivaly hónalja. Ezeket kell Hintertux-ra vinni egy 5 csillagos hotelbe!
De, istenem, hogy milyen szánalmasak voltak ott.
Ahogy a butaság látszik az arcukon. Félrecsúszott sapka, a Bea hasközépig napszemüveg............
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.19. 08:29
Sziasztok. Többet vártam.....:-((
Ez a nagy lapaj nem csinált semmit.Elkérte a bakancsát a boltban ez a találtgyerek és bámult csak a nagy buta fejével. Mondjuk aki azt a sapkát a fejére illesztette, annak volt humorérzéke. Mint dinnyén a gyűszű!! Úgy nézett ki, mint a tüzérló.
Hintertux! Nesze neked. Még egy jó pont a sógoroknál............A döbbenet kiült az arcukra. Én nem láttam még cigánygyereket síelni csak egyszer. Ott is csak hangoskodott, hogy "ezék a nápért is pízt kírnek."/Napozószék, ami a hotel vendégei részére ingyenes volt, csak ő nem ott lakott ugyebár.../ Hát, nem álltam meg szó nélkül a dolgot, hogy nem a napért, hanem a székért kérik a pénzt, már akitől kérik persze,de azért elmagyaráztam neki, hogy szerintem, az egész hegyoldalban neki van a legkisebb szüksége a napozásra.
Se előtte sem utána nem láttam cigánygyereket lécen. És most sem sajna....
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.18. 12:40
Hála ennek az oldalnak, értesültem, hogy mi lesz este a TV-ben!!!!
Há' pusztúújá meg!!! Béá asszony és csálád....
Na odagcövekelek a TV elé mert ilyen nem volt még. Síléccel a lábán ez az agymanöken család. A Győzi olyan csámpás,már gyárilag is, hogy egyszerre két irányban akar elindulni. Mindez leceken!!!!Szerintem ennél jobb szórakozás nem kell. Jobb, mint a kabarécsütörtök. És kíváncsi leszek milyen szerelést sikerült rájuk pajszerolni???????? Istenem, hogy hová jutottunk???!!!!

:-))))))))))))))))))

T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.18. 10:03
Szia Powee!!
Klassz munkát végeztél, sokat segítesz vele sok embernek. Talán egy nyomtatóbarát verzióval könnyebb lenne, biztos sokan szeretnék kinyomtatni, csak nem mindenki tudja megcsinálni. Nem a magam nevében kérem és nem is szeretnék pofátlankodni, hisz így is emberes munka volt.Egy biztos, hogy a kölcsönzősök úgy vigyáznak arra a táblázatra, hogy ez kínai minden hobby-síző számára. És nagy igazság, hogy a lábak állapota felől sosem érdeklődnek....
Pedig a gatyamadzagra hasonlító térdszalagok és "fáradt izületek" más -és más értékeket kívánnak. Gratulálok és köszi a fáradozást!!
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.15. 16:15
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy vagy hiteles valaki a képernyőn vagy nem.
Az, hogy valakit kinevezünk műsorvezetőnek az kevés. Vajon milyen múlttal kell rendelkezni ahhoz, hogy síműsort vezessen valaki. Aki ért hozzá, az lottósorsolást vezet.......Mert nincs benne a pikszisben????
Én szívesebben néznék hasznos tanácsokkal szolgáló műsort, mint az "érezzük jól magunkat a szponzorok pénzén" címűt.
T.
topi
94 élménybeszámolót írt
94
18 éve tag
2006.12.14. 13:01
Nyílván megint sikerült két bohócot találni a műsorvezetésre. Ennél nagyobb szakemberek nem is kellenek. A magyar oktatók, szakemberek nehogy el tudják ám mondani, hogy mit hogyan...Ráadásul egy kis pénz is jár ezzel ugye...
A Kokót tömjük ki pénzzel és ezt a kis huncut Esztert!!!
T.
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.