Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelésünk kivesézése topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2011.04.28. 10:52
A térdeltörést is direkt csinálja... :-) Én is meglepődve olvastam az egyik feliratnál. Ilyen puha pályán el is megy, bár haszna semmi, de egy jeges terepen lenne belőle komoly kínlódás. Bár lehet, hogy arrafelé soha nincsen kemény pálya!
Előzmény: (Hogwash 118090)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
17 éve tag
2011.04.28. 10:13
Azt a flatterolást direkt csinálja, "brushed carving"-nak (a brushed ebben az esetben kb. szőrös, borzos, tupírozott) hívja - oktatja is -, szerinte sok esetben hasznosabb a tisztán karcolt íveknél. Én nem tudok annyira síelni, hogy vitatkozzam a témában, ez a ti dolgotok :)
Előzmény: (ozsi 118089)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2011.04.28. 08:07
Lackóval értek egyet: jól síel, többnyire jókat is mond. Aztán egyik-másik videón ritka ronda pucsítós élváltásokat mutat, oldalra kitolt lécekkel, amiktől elkezd flatterolni a síje (többnyire amikor mély váltást, kompressziót erőltet). Aztán megint jön pár nagyon szép megoldás. Mondjuk a letérdelős élezésről szóló videó nagyon meleg: ezt a megoldást a BTK-val üldözném, mint a tanítvány térde ellen elkövetett merényletet.

A legfontosabb különlegessége szerintem az, hogy csinált magának egy ilyen oktatóanyagos oldalt, és ezzel próbálja eladni magát (mondjuk nagyon nem mehet jól az üzlet, ha csak 29 lájkja van a facebookon...) A marketing meg a tudás nem feltétlenül függ össze. Nem rossz ez a pasi, de sok - akár magyar oktatót is - ismerek - akit szívesebben ajánlanék, csak ők nem készítenek oktatóvideókat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.