Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brake
25 élménybeszámolót írt
25
15 éve tag
2009.11.06. 08:30
Pedig nagyon jó íveket lehet húzni Eplénybe. Az is igaz, hogy nagyon ritkán jön össze minden körülmény. Kritika szerintem a pályák gondozását illeti. Rendben van, hogy tömegek jutnak fel, ez hozza a bevételt, de ezzel párhuzamban hóágyúzás után a ratrakoknak is dolgozniuk kellene, jeget feltörni, boronálni, mert a kritikus tömeg hamar megunja a gondozatlan pályát. Engem még mindig az az egy tökéletes nap éltet, amikor pár régi csapattársammal, honajszörig döntve carvingoltunk, éjszaka a tök üres, keményre ratrakolt pályán. Azóta sajnos sok csalódás ért. Mert az nem izgat, ha kicsit kell várnom, hogy feljussak, de ha csak széttúrt vacakon lehet lejutni, az nekem pénzkidobás. Sajnos jelenleg 1 az 5-höz az arány a sz@r pályák javára........
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2009.11.05. 11:46
Az a szép a statisztikákban, hogy bármit ki tudsz mutatni velük, és mindennek az ellenkezőjét is, csak megfelelően kell megválasztani az adatokat és a paramétereket. Ráadásul a síelés tényleg nagyon szubjektív, kinek milyen igényei/lehetőségei vannak, aszerint fog dönteni, nincs abszolút igazság. Ha már Huligan felhozta a Marshall-keresztet, én eddig 2-szer voltam Eplényben, mindig csúcsidőben, és mind a két alkalommal azt éreztem, hogy nagyon messze fent vagyunk az egyensúlyi ponttól a keresleti görbén, mert kb. fél órát kellett várni a felvonónál minden egyes csúszás előtt, így 2 óra alatt sikerült összesen 3-at csúszni, aztán meguntam és hazajöttem. Akkor még át is kellett szállni a korongosnál félúton (és állandóan leesett a kötél is), nem tudom, hogy ezt azóta megoldották-e már. Nyilván a 4 személyes lift sokat fog javítani a dolgon, és biztosan el is megyek megnézni, ha lesz hó, egy estét biztosan megér.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.