Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

turista által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
turista
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2015.03.04. 19:50
Kedves Landsurfer, semmiféle "ellenérzés" nincs az írásaiddal szemben, sőt nagyon tetszenek. Sajnálom, hogy félreérthetően fogalmaztam és akaratomon kívül megbántottalak. Megjegyzésem csak annak szólt, hogy mindig nagyon megörültem, amikor a Sífutás a Bakonyban topikba új hozzászólás érkezett, mert abban reménykedtem, egyszer arról szól a híradás, hogy valakik fantáziát látnak sífutópálya létrehozásában, például ahogy Sopronban tették (sopronnordic.hu). Rendszeresen járunk egyébként a Bakonyba túralécekkel kicsit csoszogni, a forgalom elől lezárt erdészutakat keressük.
turista
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2015.03.03. 23:29
Nagyon érdekesek az itt folyó beszélgetések, csak sajnos a sífutáshoz semmi közük, nem is értem, miért ez lett a topik címe.
turista
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2013.01.02. 22:15
Mi is a Magas-Tátrában töltöttük családi körben a szilvesztert és nagyon jól éreztük magunkat.
A szálláson kapott Tátra-kártyával a háromnapos bérlet 79 euro volt. December 31-én a Csorba-tónál voltunk, sorbanállás szinte semmi, ebédig a Solisko-csúcstól síeltünk lefele, ebéd utántól sífutás a Csorba-tavi sífutópálákon.
Január 1.: már 9-kor a Tátra-lomnici pályán voltunk, a felvonó aljától 20 méterre parkoltunk. Nagyon jól előkészített pályákon síelhettünk egész nap, délelőtt a sorbanállás nulla, a pályák üresek, soha jobb évkezdetet :)
Délutánra (mikor a kék felvonó a szél miatt leállt), kb 10 perc lett, ekkor én is bosszankodtam, hogy sok felvonó ment "üresen".
Összeségében: rég volt ilyen jó szilveszterünk.
turista
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2012.12.02. 16:50
:)))
Előre is köszönöm a lehetőséget, már alig várom, hogy kipróbálhassam.
Figyelni fogom a honlapotokat a friss hírekért!
turista
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Bánkút
2011.12.28. 19:34
Érdeklődni szeretnék, hogy járt-e valaki a sífutópályák környékén, ott milyen a hóhelyzet?
turista
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.01.12. 17:33
Kedves Kerek, hol olvastál erről a vasutas kedvezményről, tudnál adni egy weblapcímet?
Megpróbáltam rákeresni, sajnos nem sikerült. :(
Előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.