Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gyepál által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (125)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Dobogókő
2007.11.14. 22:56
ez a 30 centi ratrakolva értendő?szívesen kimennék szombaton csak féltem az új lécemet...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Donovaly
2007.11.13. 18:42
Egynapos síbuszok mikortól indulnak?lehet már tudni valamit?
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Csorba-tó
2007.11.08. 19:18
hi

a hírek közt az szerepel, hogy új pályát építenek Csorba-tón. Ez tök jó hír. Nem tudja valaki, hogy merre is vezetne ez az pálya?és ha nem is lesz kész idén az új felvonó, arra van esély, hogy az eddigiekkel is használni lehessen.
Minden évben megyek a Magas-Tátrába és Csorba-tó az egyik kedvenc, de már nagyon ráfér a bővítés, mind a pályában mind felvonó- kapacitásban.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.11.08. 19:10
Attól is függ mennyi érzéked van az ilyen sportokhoz. Az öcsém kb. 4 nap alatt tanult meg igen jól menni boarddal (mondjuk neki van gördeszkás múltja), sztem az is elég ha van valaki deszkás haver...
de lehet hogy most engem megköveznek..
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.10.16. 16:48
Beszéltem egy tapasztalt síelővel, és gondoltam megosztom veletek, amit hallottam, hátha mást is érdekel.
Állítólag, alapvetően jó lécet, jól tartják az ívet, de sajnos nem érik el a nagy márkák azonos kategóriájú síjeinek a szintjét. Egyrészt egy kicsit merevek, pattogósak, másrészt a technika kiforratlansága valamint a felhasználta anyagok alacsonyabb minősége miatt. keménységük miatt inkább haladó síelőknek ajánlott, magamfajta középhaladónak talán túl kemények. Viszont az áruk tényleg verhetetlen.
Na szóval ez is egy vélemény...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.09.29. 20:47
Igen tudom, hogy magyar a cég, olvastam már róluk töb helyen, meg a honlapot is isemrem, csak személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.
Most akarok venni egy haladó lécet mert a régi tönkrement és úgy érzem tartok már ott, hogy komolyabb lécet vegyek. Csak hát az anyagiak.
http://www.siszerviz.hu/index.rhtml/site/3 a fenti oldalon meglepően olcsón kínálják a léceket, csak hát félek hogy olcsó húsnak híg a leve.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.09.29. 01:03
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel a márkával kapcsolatban. Én most nézegettem a competitor gs és sl modelleket, amelyek igen kedvező áron érhetők el, de mielőtt fejest ugarnék a vásárlásba, szeretném tudni vannak-e ezek a lécek olyan jók, mint a nagy márkák modellei?
segítségeteket előre is köszönöm!
Gyepál
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.09.23. 17:35
Én tegnap voltam fent. Nme túl nagy a pálya de van benne fantázia. Két felvonót is láttam. Az egyik egy régi kampós, a másik talán egy annyira nem régi csákányos. Ezt már ennyira benőtte a gaz hogy sztem kábé 3 éve nem használta senki. Kár a pályáért, mert könnyen megközelíthető, lenne érdeklődés is és sztem könnyen lehetne terjeszkedni is.
De sajnos mi itt hiába beszélünk erről....
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.03.20. 15:09
Lomnicon már csak a fekete pálya síelhető, hacsak vasárnap óta nem változott a helyzet , de ezt kétlem, inkább chopok.jó síelést
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.03.19. 19:35
A környéken már csak a lomnici-nyereg síelhető, Zdiar nagyon döglödik, Csorba-tó is egyre fogy...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.03.19. 19:34
Nem vagyok finnyás csak a tényeket közöltem. Mindentől függetlenül nagyon jó volt ott síelni, de ezt nem neked fogom bizonygatni...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.03.18. 20:59
Télleg esett rá hó. Fent a pályák jegesek voltak, rohadt nagy szél volt, le is álították az ülőszékeseket. Lent nagyon kása és olvad, ez a pálya se húzza sokáig...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.03.10. 18:20
Van valaki aki mostanában járt Lomnicon és/vagy a környéken, aki tud felvilágosítást adni a hóhelyzetről? Látom a hójelentésekben, hogy már csak 25/40 cm hó van lomnicon, de érdekelne valakinek a személyes tapasztalata, hogy mennyire használható a pálya, és milyen esélyei vannak egy jövő heti síelésnek? előre is kösz
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.02.26. 20:07
Kösz az infot, jó szolgálatot tettél. Két hét múlva megyek lomnicra és ki akartam próbálni ezt a pályát is, most már biztos hogy megteszem. Csak az a kérdés lesz-e még akkor hó? Ahogy nézem most sincs több 30 centinél, és ha nem jön lehűlés vagy hó, félek nem lesz már semmi sem...
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2007.02.08. 23:01
Felháborít a hír, idén is megyek lomnicra, tavaly a szél gátolt meg a síelésben, most lehet hogy ezért nem fogok kifizetni ennyi pénzt, inkább megyek csorba-tóra.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.11.19. 18:21
Öröm látni, hogy valaki itthon is komolyan veszi a pálya fejlesztést, remélem mások is példát vesznek rólatok! Eplényben még nem voltam, de remélem idén eljutok ide, mert nagyon ígéretesnek tűnik a fejlesztés!sok sikert, jó havat!
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.11.19. 18:17
Tavaly én is vittem síeléshez mp3-at de mindennap a legvégén mégis úgy döntöttem, inkább a buszon hagyom, vagy ha fel is vittem sose raktam fel. Egyrészt az a bizonyos vakság, amit írtatok, másrészt a síelés természetes zajának élvezete miatt. Amúgy szinte mindig zenét hallgatok, de sztem kell egy igenbiztos sítudás, hogy ne akadályozza az embert. talán majd idén..
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
Topik: Zdiar
2006.03.16. 10:10
most jöttem haza szlovákiából, és 3 napot is síeltem zdiarban. Most (márciusban) egyáéltalán nem volt hideg sőt emikor máshol beborult nálunk hétágra sütött a nap. A pályák tényleg nme nehezek, kezdők nagyon jó, nekem nagyon jó alapokat biztosított. Általában nagyon kevesen vannak. A pályák egyetlen hibája hogy viszonylag rövidek. Aki kihívást keres annak van egy ugrató és egy buckás pálya is.
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2006.03.16. 10:04
Sziasztok

hazajöttem lomnicról. és gondoltam megosztom mindenkivel az élményeimet. Sajnos lomnicon nem volt módom síelni, mert amikor arra került volna a sor akkor z erős szél miatt leállították a felvonókat, erre érdems felkészülni ha mentek. Viszont a közelben van Zdiar, ami kezdő, vagy újrakezdő síelők számára vagy csak bemelegteni első nap tökéletesen megfelelő. Nagyon kevesen vannak, a pályák is nagyon jók csak sajnos rövidek. A nagy csákámyos pályán egy kisebb ugrató is van, és ze már közelít a piros felé.
stray Smokovecben is jártam, sajnos csak az eredei pálát lehetett használni. Szép pálya, viszont ahol a fákat evitte a vihar könnyen lejegesedik. A lanovka teljesen össze-vissza megy, van hogy fél órát áll aztán meg folymatosan megy fel-le. A baj az hogy hamar meg lehet unni egy fél napnál többet nem érdemes rászánni.(lomnictól 13 perc elektricskával).
Csorba-tó is elérhető lomnicról elektrcskával (kb.30 perc). Itt zártuk a hetet, nagyon élvezetes pálya, igazán jó síelni rajta. Aki az elején található piros lejtőn le tud jönni az bátran felmehet a tetejére.
A lomnici pályáról is jókat hallottam, de a szrencsésebbek sem jutottak a piros pályánál feljebb.
Mindent össze-vetve, irány a Magas-Tátra!
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.