Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

clematis40 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
clematis40
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
Topik: Lachtal
2007.01.08. 13:48
Üdv Mindenkinek!
Tegnap jöttünk haza Lachtalból! Nagyon jól éreztük magunkat! Volt hó is, napsütés is! Ami nem igaz: nem fúj mindig a szél...csak időnként... és a völgybe is besüt a nap!
Az Arton-ban laktunk, két perc gyalog az ülőlifttől. A gyerekek nagyon jól érezték magukat a Kinder-Lachtal bébipályán (szőnyegfelvonó van, amit nagyon könnyű a kezdőknek használni) Magyar nyelvű síoktatás van...8-10 euro/óra, két órát foglalkoznak a gyerekekkel kiscsoportokban. Felnőtt oktatás is van, haladóknak is. Szerintem, aki gyerekkel megy pihenni, és nem szétsíelni a térdizületeit, annak ideális.
clematis40
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
Topik: Lachtal
2006.12.29. 07:23
Sziasztok! Írjon már valaki valami pozitívat Lachtalról!!! Ne vegyétek el a kedvem!!! Jan. 2-án indulunk gyerekekkel...szlovák síterepek után...Valóban állandóan fúj a szél?? Élvezhetetlen a sípályán töltött idő??
clematis40
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
Topik: Lachtal
2006.11.16. 16:55
Köszi Gusto! Tuti tök jó lesz!
clematis40
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
Topik: Lachtal
2006.10.31. 06:35
Szia Libella! Köszi a választ. Úgy láttam, hogy ott van valami Kinder Lachtal nevű gyerek sípálya meg játszótér. Van a társaságunban egy anyuka, aki nem síel, és a gyereke se fog sokat. A szállásról tudsz valamit?
clematis40
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
Topik: Lachtal
2006.10.30. 06:12
Szia Anita! Akkor találkozunk! Mi is az Artonba megyünk, és ugyanebben az időpontban. Én is erről a szállásról érdeklődnék, ha valakinek van tapasztalata! Illetve arról, hogy ha valaki nem síel, el tud-e lenni a gyerekekkel a pályán anélkül, hogy elunja az életét. Köszi!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.