Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Laura által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Laura
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2011.12.23. 16:33
A december 26-i adásban Lindsey Vonn élezőjével készült interjú, és megszólal Christof Innerhofer, aki a felkészülésébe avatja be a nézőket. A celeb vonalat Mészáros Árpád Zsolt képviseli. Sokat poénkodik a hegyen, és Mozart szülőházában, Salzburgban.
Laura
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2011.03.22. 22:06
Amikor annyit síelsz, hogy a nap végén remegsz a fáradtságtól, mint egy vadászkutya... A lélek pedig szépen kisimul. Nagyon rendben van a világ olyankor :-)
Laura
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.11.11. 22:41
Köszönöm szépen, hogy fordítottál rám időt, és részletes választ adtál :-) Kipróbálom az általad javasolt hosszúságú lécet. Neked is jó síelést!
Laura
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.11.11. 10:52
Kedves issimus és klaci1959! Köszönöm a tanácsokat, felkeresek néhány üzletet és megnézem azokat a tipusokat, amiket javasoltatok. Még egy kérdés: milyen hosszúságút javasolt? 170 cm magas vagyok, a mostani lécem 164 cm-es, kemény Blizzard léc. Maradjak ennél a hosszúságnál? Gondolkodtam rövidebben is, de egy szaki azt mondta, hogy azzal bár könnyebb fordulni, de kisebb sebességgel tudok menni vele.
Laura
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.11.09. 22:38
Sziasztok!

Nekem is szükségem van tapasztalt lécszakértők segítségére :-)
Közel 18 éve síelek, évközben is sportolok (úszom, futok), szóval a kondimmal nincs baj.
Egy nehéz, 10 éves Blizzard lécet szeretnék leváltani egy kicsit gyorsabbra és könnyebbre.
Kipróbáltam márciusban egy Blizzard Passiont, de az egy kicsit lágy volt nekem.
Szeretem a kis kanyarokat is, de a hosszabb íveket is, hangulattól függ :-)

Milyen lécet javasoltok? Az Intersportnál ajánlották a HEAD XRC 300-at és az ATOMIC Race 8 -at. De az előző hozzászólásokat olvasva kíváncsi lettem a Salomon Wings-re is, bár azt olvastam a Decathlon honlapján, hogy azt kezdőknek ajánlják.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.