Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

stallionit által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
stallionit
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
2012.02.11. 10:30
Sziasztok!
Nem rég jöttünk haza Val d'Allosból. Sajnos én egy évben csak egyszer jutok el sielni, így ettől a héttől is nagyon sokat vártam. Ám csalódnom kellett.
Az utazással kapcsolatban mindenképp pozitív, hogy a többi a többi terephez képest, közelebb van.
Megérkeztünk, ám a szálláshoz, órákat kellett várni, hála a "gyors" franciáknak. (Les Balcons)
Megkaptuk a szobákat, amik rendkívül kicsik - ám ha valaki sielni megy, szerintem ez semmit nem számít.
Maga a síterep:
Snowboarddal - katasztrófális. A pályák közti összekötő szakaszokon gyalogolni kell, és elég gyakori ez.
Hó csak nem nagyon volt a jelentések szerint, esni akkor kezdett mikor megérkeztünk. Ennek következtében, a pályák szörnyűek voltak. De itt mindenképp meg kell jegyeznem, hogy aki szeret szűzhavazni, annak ideális.
Aztán a rossz idő elmúltával - elkezdték rendbetenni a pályákat. Több helyen is voltam már franciaországban, de ilyet nem tapasztaltam. A pályák nagyon ki százalékát nyitották meg, és azok is gyenge minőségűek voltak. A sítérképen jelölt pályák közül, valamelyik, nem csak, hogy nem volt megnyitva, nem is létezett!!!!
Utolsó nap átjutottunk Pra Loup-ba. (mondanom sem kell, hogy csak péntekre nyitották meg az átjárót)
Pra Loup-ot mindenkinek csak ajánlani tudom. Tökéletes minőségű, széles, nagy pályák. Ember szinte alig volt.
Val d'Allos-ról mindenkit lebeszélnék, de Pra Loup egy ideális hely.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.