Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

muanyagos által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
muanyagos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
Topik: Krynica
2014.02.05. 18:23
Üdv all,

Vasárnap sikerült eljutni Krynicára síelni egy jót. Az utóbbi idők nem igazán kedveztek a pályáknak sem itthon sem külföldön. Ami a lényeg, újra hideg van, és esett a hó is.
A pálya egyébként nagyon jó, részünkre nagyon bejött. A piros pályák a középhaladóknak tökéletesek. Pont jó hossz, és nehézség. Illetve a kezdőknek is van kék pálya szakasz. Ami itt meglepő lehet, hogy a kék pálya a hegytetőről indul, nem lent van. De le is lehet jönni a kabinos felvonóval (kezdő síelők részére biztosan jó, hiszen ők nem mernek lejönni a piros pályán). Ami az árakat illeti kicsit másabbak már mint ami a főoldalon ki van írva.
Napi bérlet (9:00 - 15:00) -> 90 Pln
Napi bérlet gyerek (9:00 - 15:00) -> 80 Pln
6 órás bérlet 97 Pln
Kártya kaució 15 Pln
Lehet kártyával is fizetni.
Angolul tudnak, egész jól lehet velük kommunikálni, kivéve a hegytetőn a grill bárban, ott inkább activity. :)
muanyagos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2012.12.19. 21:39
Kedves tothlevente,

Köszönöm Szépen, egyenlőre sztem ez megfelelő lesz nekünk, mert a társaságban vannak nagyon kezdők is.
De én személy szerint lehet felmegyek majd a csúcsra.
Köszi, ha visszaértünk elmondom majd milyen volt. :)
muanyagos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2012.12.08. 13:32
Így összeszedve valahogy még nem láttam, pedig már böngészem az oldalt egy ideje... :)

Köszönöm!
muanyagos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2012.12.08. 11:50
Üdvözlet mindenkinek,

Segítséget kérnék tőletek.
Most decemberben két ünnep között megyünk Zakopánéba síelni.
Viszont még nem voltunk síelni, csak sima kiránduláson ott de már sok szépet halottunk róla.
Kérdésem lenne, hogy merre hol találhatóak ott sípályák, hogyan működik most ott a bérlet vétel, hol kell azt megvenni, hogyan lehet fizetni.
A térkép részleten én bejelöltem amit tudunk. A "B"-vel jelzett helyen lesz a szállásunk.
Kérlek titeket segítsetek.
Mit kell esetleg tudni a helyről, mire számíthatunk. Mire figyeljünk oda?

Roland.
Zakopane.png
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.