Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

benako által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
benako
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2022.01.13. 16:30
Igen, Igen. Vannak még precíz emberek :):):)
Előzmény: (minerel 214358)
benako
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2022.01.13. 14:02
Szerintem mindenhol betartatják. Mi egy gumival összekötöttük a két akasztóját egy gumival hátul a sisak alatt átvezetve, így ha nem kellett lelöktem az állam alá, ha fel kellett venni, a csőrös fazonja miatt meg lehet csípni kesztyűvel is. (teljesen jól működött így) Egyébként volt aki a ragasztós akasztókat használta, de láttam egyéb "praktikákat" is, pl. bútorlapcsavar volt behajtva a sisakba két oldalt.:)
Előzmény: (Slogery 214349)
benako
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2022.01.11. 10:53
GP letölt.
Csak a harmadik oltás QR kódját beolvasni a GP-nak.
Erre megadja a kettő zöld pipát. (Entry Test / Night Club)
Telefonra kitenni az app ikonját és ahol kérik megnyitni és megmutatni a 2 zöld pipát.
Ez így működött a határon ( a határőr csak benézett az autóba és ránézett a telefonokra ), a szálláson, jegypénztárnál és hüttékben is.
(Volt köztünk 2 Sp.+ 1 Pf. - os is)
Előzmény: (BalogAndi 214247)
benako
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
2022.01.06. 11:21
Sopron: mindhármunknak az autóból mutatva a Green Pass-t, a határőr intett, hogy OK. (Egyikünk 2Sp.+ Pf., a 12 éves lányomnak PCR-t is kellett volna mutatni a 2 oltása mellé, de nem kérte)
Lachtal: síbérletnél felmutattuk mindhárman a Green Pass-t és pipa. Szálláson (Hotel) detto. Hüttékben volt ahol megnézték, de volt ahol egyáltalán nem foglalkoztak vele még benti fogyasztásnál sem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.