Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

benako által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
benako
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2022.01.13. 16:30
Igen, Igen. Vannak még precíz emberek :):):)
Előzmény: (minerel 214358)
benako
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2022.01.13. 14:02
Szerintem mindenhol betartatják. Mi egy gumival összekötöttük a két akasztóját egy gumival hátul a sisak alatt átvezetve, így ha nem kellett lelöktem az állam alá, ha fel kellett venni, a csőrös fazonja miatt meg lehet csípni kesztyűvel is. (teljesen jól működött így) Egyébként volt aki a ragasztós akasztókat használta, de láttam egyéb "praktikákat" is, pl. bútorlapcsavar volt behajtva a sisakba két oldalt.:)
Előzmény: (Slogery 214349)
benako
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2022.01.11. 10:53
GP letölt.
Csak a harmadik oltás QR kódját beolvasni a GP-nak.
Erre megadja a kettő zöld pipát. (Entry Test / Night Club)
Telefonra kitenni az app ikonját és ahol kérik megnyitni és megmutatni a 2 zöld pipát.
Ez így működött a határon ( a határőr csak benézett az autóba és ránézett a telefonokra ), a szálláson, jegypénztárnál és hüttékben is.
(Volt köztünk 2 Sp.+ 1 Pf. - os is)
Előzmény: (BalogAndi 214247)
benako
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2022.01.06. 11:21
Sopron: mindhármunknak az autóból mutatva a Green Pass-t, a határőr intett, hogy OK. (Egyikünk 2Sp.+ Pf., a 12 éves lányomnak PCR-t is kellett volna mutatni a 2 oltása mellé, de nem kérte)
Lachtal: síbérletnél felmutattuk mindhárman a Green Pass-t és pipa. Szálláson (Hotel) detto. Hüttékben volt ahol megnézték, de volt ahol egyáltalán nem foglalkoztak vele még benti fogyasztásnál sem.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.