Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Sz.Lajos által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sz.Lajos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2013.10.22. 17:15
Szia LULU!

Látom van versenyző a kegyeidért rendese! Írjak "pályázatot" vagy mondod az esélyeimet? Én Tirolt szeretem, várlak szeretettel.
Reggel vonulok be egy pár napos előkezelésre a Tuxra, már hiányzol! Legszívesebben vittelek volna magammal.
Az alkohol öl, butít, és ÁROKBA dönt! Ez nem azt jelenti, hogy kivonom magam minden jóból, de a cigarettát rettenetesen nem viselem el. Ezzel ki is zártam magam?
Várok némi előrejelzést, mikor tervezed? Akarom mondani mikor szeretnél síelni, mert az látom, hogy most tervezed.

Üdv: Lajos
Előzmény: (lulu2008 122015)
Sz.Lajos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2013.08.13. 15:37
Köszi az infókat. Spórolni akartam, nem jött össze. Váltott "lovakkal" akartunk menni. kereshetek más megoldást.
Előzmény: (maci-laci 160043)
Sz.Lajos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2013.08.13. 10:20
Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, egyértelmű. Van Aki felajánlotta nekem az övét, ezért kérdeztem. Többnyire Tirolba megyek a bérlet is oda érdekel. A számításom szerint legalább 4 X 6 napot kell ott eltöltenem, ha gazdaságos akarok lenni.
A fénykép nélküliről adnál ismertetőt? Lehet az érdekelne, de azt nagyon le kell szervezni. Infó tudatában lehet megfontolandó.

Lajos
Előzmény: (admin2 160034)
Sz.Lajos
4 élménybeszámolót írt
4
11 éve tag
2013.08.12. 15:33
A sí szezonbérlet átadható-e más személynek, vagy ugyanúgy /pofára megy/ mint a BKV bérlet?
Tudna ebben nekem segíteni valaki. Meg köszönöm ha segítségemre tudnál lenni?
Lajos
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.