Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bg által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2013.12.18. 14:25
Tegnap jártunk a Gerlitzenen, napsütésben, kitűnő időben síelhettünk. Egy kis friss hó bőven elférne de így sem volt rossz. :)
Egyúttal üzenem annak a kedves magyar síelőtársunknak aki elvitte az egyik hütte elől kis csapatunk egyik tagjának Leki botját, hogy az ő ütött-kopott, görbe botját ottfelejtette. Kérem jelentkezzen a visszacsere ügyében. Feltételezzük, hogy csak véletlenül cserélte el. Köszönjük.
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2013.03.04. 22:15
Egyik reggel előttem egy mókus futott át, Mariazellben kb három éve. Napfényes hideg reggel volt, az elsők között értem ki a pályára.
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.03.03. 09:59
Március 4-én egynapos síelésre megyünk autóbusszal Koralpe-ba.
Kb. 10 hely még van. Szeretettel várunk még jelentkezőket, akik sielésre vágynak.
A busz március 4-én 6:00-kor Celldömölkről indul a katolikus iskola elől.
6:40-kor szombathelyi Agip benzinkútnál fel lehet még szállni.
Utiköltség 2000 ft/fő. Síbérlet: csoportos felnőtt: 22 EUR, gyerek 13 EUR
Érdeklődni a 70/3321214 telefonszámon lehet, Czupor Attilánál.
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.02.12. 08:39
Szombaton Mönichkirchenben sieltünk (próbáltunk sielni). A pályákon mutatóba volt itt ott hó, amit "remekül" egészitettek ki a víztócsák, és az öklömnyi kövek.
Szóval ilyen előzményekkel indúltunk vasárnap Wenigzellben, ahol óriásit cslódtunk, kellemesen. A jelenlegi hóviszonyokhoz képest, és a meleg időjárás ellenére remekül előkészített pályán sielhettünk, versenyezhettünk. A versenypálya 200 versenyző után is tökéletesen sielhető volt.
Sajnos az eredményhirdetést és a tombolát már nem tudtok megvárni, de igy is tök jó nap volt.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.