Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bg által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2013.12.18. 14:25
Tegnap jártunk a Gerlitzenen, napsütésben, kitűnő időben síelhettünk. Egy kis friss hó bőven elférne de így sem volt rossz. :)
Egyúttal üzenem annak a kedves magyar síelőtársunknak aki elvitte az egyik hütte elől kis csapatunk egyik tagjának Leki botját, hogy az ő ütött-kopott, görbe botját ottfelejtette. Kérem jelentkezzen a visszacsere ügyében. Feltételezzük, hogy csak véletlenül cserélte el. Köszönjük.
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2013.03.04. 22:15
Egyik reggel előttem egy mókus futott át, Mariazellben kb három éve. Napfényes hideg reggel volt, az elsők között értem ki a pályára.
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.03.03. 09:59
Március 4-én egynapos síelésre megyünk autóbusszal Koralpe-ba.
Kb. 10 hely még van. Szeretettel várunk még jelentkezőket, akik sielésre vágynak.
A busz március 4-én 6:00-kor Celldömölkről indul a katolikus iskola elől.
6:40-kor szombathelyi Agip benzinkútnál fel lehet még szállni.
Utiköltség 2000 ft/fő. Síbérlet: csoportos felnőtt: 22 EUR, gyerek 13 EUR
Érdeklődni a 70/3321214 telefonszámon lehet, Czupor Attilánál.
bg
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.02.12. 08:39
Szombaton Mönichkirchenben sieltünk (próbáltunk sielni). A pályákon mutatóba volt itt ott hó, amit "remekül" egészitettek ki a víztócsák, és az öklömnyi kövek.
Szóval ilyen előzményekkel indúltunk vasárnap Wenigzellben, ahol óriásit cslódtunk, kellemesen. A jelenlegi hóviszonyokhoz képest, és a meleg időjárás ellenére remekül előkészített pályán sielhettünk, versenyezhettünk. A versenypálya 200 versenyző után is tökéletesen sielhető volt.
Sajnos az eredményhirdetést és a tombolát már nem tudtok megvárni, de igy is tök jó nap volt.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.