Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Pontatlanság topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
WAndrea
1091 élménybeszámolót írt
1091
23 éve tag
2015.04.14. 09:13
Köszönjük az észrevételeket! Átnézzük az olasz régió oldalakat, és ahol szükséges korrigáljuk. Jövő héten jönnek Budapestre a Dolomiti Superski régió képviselői, velük is találkozunk és pontosítjuk, bővítjük az infókat.

Frissítés - a jogos észrevétel alapján kivettük Falcade síterepet a Val di Fassa sírégió felsorolásából.
https://sielok.hu/siterep/valdifassa/
supershape
79 élménybeszámolót írt
79
17 éve tag
2015.04.13. 20:23
Kedves Admin5!
Abban igazad van, hogy Csabeszka fórumtársunk tájékozódhatott volna a neten, hogy a Val di Fassai síbérlet hova érvényes és hova nem, de abban teljesen igaza van, hogy itt a sielok.hu-n megtévesztő, hogy a síterep ismertetőben Val di Fassai sírégió részeként van feltüntetve Falcade. A másik négy terep valóban a Val di Fassai sírégió része, de Falcade nem! Falcade a Dolomiti Superski bérletrendszert alkotó 12 sírégió egy másik részéhez Trevallihoz tartozik, ahogy Passo San Pellegrino és Alpe Lusia is. (Mégha Moena hovatarozásán lenne vita, megérteném.) Szóval Csabeszkának igaza van, javítani kell!
Előzmény: (admin5 182791)
admin5
39 élménybeszámolót írt
39
15 éve tag
2015.04.13. 16:35
Falcade a Val di Fassa turisztikai régió része, de ez nem jelenti azt, hogy a megvásárolt síbérlet érvényes mindegyik síterepre. A régióban többféle bérletkonstrukció kapható, ezekről érdemes előre tájékozódni a síterep saját weboldalán, mert nálunk nincsenek feltüntetve.