Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Osztrák autópálya tapasztalatok topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
mrbig626
6 élménybeszámolót írt
6
2 éve tag
2024.03.16. 14:23
Egy próbát mindenképpen megér szépen összefoglalva, megfogalmazva, ha megvan a vásárlásról a bizonylat vagy valami visszaigazolás, esetleg banki kivonat a fizetésről az még jobb.
Simán leírni, hogy igen emberi hiba történt, nem bliccelni akartunk csak nem tudtuk, stb., de ruck-zuck észrevettük és 7 percre rá megvettük, nem történt károkozás, kérjük a pótdíjtól eltekinteni szíveskedjenek, stb.
Ha szükséges (pl. német nyelv miatt), akkor fórumtársaktól segítséget elfogaduk, vagy nekem írsz privátba :-)
Előzmény: (esztike77 221119)
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2024.03.14. 14:11
Én múlt szezonban ezt 4x játszottam el sűrű egymásutánban. 2x oda-vissza, mivel meg voltam győződve arról, hogy a pre-payed azt jelenti, hogy előre megvetted az autópálya matricát és go.
Persze jött a levél az asfinag-tól. Ügyvéd által ékes és hibátlan németséggel írt levele hatására az elsőt kellett befizetni, a többit elengedték.
Az elsőt nem fogják elengedni. Fizesd be minél hamarabb, mert az összeg később több lesz. A költségek miatt nem éri meg ügyvédezni.
Előzmény: (esztike77 221119)
esztike77
1 élménybeszámolót írt
1
8 éve tag
2024.03.13. 14:34
Sziasztok!
Mi 2023.07. hónapban jöttünk hazafelé és az A9-esen a Gleinalm fizetőkapunál véletlenül az e-ticketes sávon hajtottunk át. Vitt a forgalom már nem tudtunk kisorolni... Ezt történt 18:23perckor. Az áthajtás után 7(!!!) perccel meg is vettem a jegyet online, ami onnantól (18:30) érvényes is volt. Erre 2024 március elején kaptam egy levelet, hogy 300eurós bírságot fizessek meg, mert nem volt jegyem. Jogorvoslatnak nincs helye... Valakinek konkrét tapasztalata esetleg van ezzel kapcsolatban?
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.