Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síterep nyitás topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2009.11.25. 21:59
jójó, csak szeretem November végén kezdeni a szezont és nem gleccseren:)és utálom, ha ez elmarad:)
rockenstein
354 élménybeszámolót írt
354
15 éve tag
2009.11.25. 21:52
Ne vonjunk azért le messzemenő következtetéseket a mostani időjárásból. Azért, mert ilyenkor általában téliesebb szokott lenni az idő, szerintem nem az következik, hogy ilyen lesz egész télen, hanem épp ellenkezőleg, be fogja majd ezt pótolni az időjárás. Mindenki nagyon várja már a havat, de ez nem befolyásolja az időjárást. Előbb-utóbb, sztem még decemberben meg fog érkezni AZ IGAZI TÉL!!! Sok-sok méter hó, lezárt utak, lavinaveszély, stb... Amikor nem fokozatosan jön, akkor általában hirtelen. Ez persze rossz annak, aki épp ott van, de 1-2 hét, és mindenhol leratrakolják a pályákat, letakarítják az utakat, és minden olyan lesz, mint egy normális téli szezonban!!:) Szerintem ebben bízzunk!!!:D
supersport dude
243 élménybeszámolót írt
243
18 éve tag
2009.11.25. 21:17
Hochkaron az új "cél" nyitási idő Dec. 3. - kíváncsi leszek, főleg, hogy a lejtőkön még a bocik legelésznek.

Jövő héten megyünk a sógorokhoz, de valószínűleg Obertauern lesz belőle nekünk is.

Pedig ha jó volna a hó mi nem mennénk annyit, de hát kénytelenül-kelletlenül...;)

Vajon ilyen tél lesz az idén?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.