Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Mariazell topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2010.02.10. 18:00
Viri és Sanyika!

Kösz szépen az infókat, de a választás most már lehet, hogy nehezebb lesz :), mert már felvettük a listára Brunnalmot is. Talán az szól Brunnalm mellet - illetve a fórom alapján úgy látom-, hogy ott kisebb tömegre és így kevesebb várakozásra kell számítani szombatonként (kevésbé felkapott hely, mint pl. Mariazell).

Ákos
Előzmény: (Sanyika 83947)
Sanyika
64 élménybeszámolót írt
64
17 éve tag
2010.02.10. 09:21
Mindegyik helyen vannak kezdőknek is élvezetes kék pályák.
Ülőlift is van mindegyik helyen.
Aflenz - Bürgeralm csodálatos környezet, régebbi liftek.
Brunnalm - Hohe Veitsch még nem voltam, de a fórumon kinéztem magamnak jókat írtak róla. Még idén megyek.
Lammeralm kezdőknek ideális
Niederalpl a 4-es lift még nem volt amikor ott voltam, kezdőknek ideális.
Előzmény: (t.ákos 83764)
Viri
717 élménybeszámolót írt
717
21 éve tag
2010.02.09. 17:20
Szia Ákos!

Annabergen még nem síztem, csak hírekből ismerem. Nem kimondottan kezdőknek és kicsit haladóknak való.

Mariazell viszont annál inkább megfelelő hely azoknak akik nem a durva piros pályákat kedvelik. Van egy hosszú kék a 4-es, két kisebb letöréssel, van a 8-as simán sízhető piros még a kicsit haladóknak is, azután ott van még a 2-es piros, amely keményebb, de széles, és van az 1-es fekete FIS pálya ami mellett van az 1-est elkerülő kék erdei út, ami ugyan hosszú, de nem túl széles. Igaz nagy lejtése sincs. És ott van St. Sebastianban a libalegelő, azaz a tanuló pálya és a tányéros lift.
A szombati tömegmentességet viszont senki nem tudja garantálni, főleg, hogy beindultak a tartományokban a síszünetek.

Ezen a linken be tudod azonosítani a pályákat.

https://sielok.hu/images/siterkepek/mariazell.jpg

Remélem segíteni tudtam!
Előzmény: (t.ákos 83764)
t.ákos
11 élménybeszámolót írt
11
18 éve tag
2010.02.08. 21:59
Sziasztok!

A párommal vmikor febr. vége felé (esetleg márc elején) 1 szombati napon szeretnénk kiugrani vhová a határhoz közel csúszni egyet. Korábban már voltunk Hochkaron ill. az Öcsiken, most vmi más helyre szeretnénk menni, ezért néztük Annabergat vagy Mariazellt. A párom még nem gyakorlott síelő, max enyhébb piros pályán megy le, ezért ha lehet több ilyen jellegű pálya(kék) is legyen lehetőség szerint ülős felvonóval és ha lehet szombaton se legyen túl nagy tömeg. Főleg azok véleményét várom akik már jártak mindkét síterepen.

Várom véleményeteket.

Ákos
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.