Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hotel Salamandra - közvetlen pályaszállás a selmecbányai sícentrum tövében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Selmecbánya - Salamandra Ski Centrum
2012.02.20. 13:16
Valószínűleg sunyecz rossz napot fogott ki, néhány dolgot valószínűleg rosszul élt meg, ezért szubjektív megítélése szerint lényegesen rosszab volt a helyzet, mint az előző hozzászóló szerint. Ez teljesen rendben is van, különböző képpen éljük meg a dolgokat. Mondjuk a síterep értékelésben adott 3-asa számomra azt jelzi, hogy korábban fogott már ki jobb napot is itt. Ami mindkét véleményben hasonló, az a jó ár/érték arány, aminek valószínűleg velejárója a relatív nagy tömeg. Ilyenkor sajnos megy a tolakodás, ezt én sem szeretem. Ingyenes felvonót hiányolni számomra furcsa, csökkentett áron már lehet realitása. Egyébként hol vannak olyan normális helyek, ahol van ingyenes felvonó, én nem emlékszem ilyenre? Kifejezetten rosszul élem meg, ha valami ingyenes. Ilyenkor tömegek akarnak részesei lenni, valamint mások fizetik meg az árát. Az ingyenes síbuszokat is a sícentrum bevételeiből finanszírozzák, nem állami támogatásból. Ausztriában (Ski Amádé régió)úgy pörögnek a szebbnél szebb síbuszok, hogy a BKV megírigyelhetné. A jövő azt gondolom komoly fordulatokat fog hozni, ezek remélem hamarosan el fognak tünni. Mindenkinek meg kell/ene fizetnie amit igénybe vesz. Természetesen az ingyenes gyermek kedvezményeket én is jó dolognak tartom, de az más tészta, itt nem ezt kifogásolta a hozzászóló.
Előzmény: (sunyec 135024)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.