Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hova menjünk kisgyerekekkel?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hova menjünk kisgyerekekkel?
2012.11.14. 15:07
Azért Lackenhof-ra is nézz rá! Az a kék 8-as szerintem tényleg nagyon jó pálya. Nem tudom nejed mennyire kezdő, de a gyerek ha jár műanyagra élvezni fogja. (Az én fiam is 5 éves, neki az ilyen hosszú kellemes kék pályák a kedvencei. Ő speciel a csákányos liftekért nem rajong, de az az én hibám mert "elkényeztettem". ) Mi anno a műanyag után Eplénybe mentünk ki nyugisabb napokon, ott is szépen le tudott jönni kanyarogva pihenőkkel az 1-es pályán (akkor 3,5 éves volt, 3 hónapig járt heti kétszer csoportba a Fogarasiba).

Annaberg a "futószőnyeg" miatt, meg van ott egy rövidebb 4 üléses (H felvonó) egy kellemes kék pályával inkább teljesen kezdőnek jó szerintem. (A terep nagy része inkább haladóknak jó, piros pályák vannak.)

Felszerelésetek van? Ha nincs a Wintercard Niederösterreich ( http://www.wintercard.at ) 3 napra 99 EU és a felszerelés bérlést is tartalmaz. Ebben a "buliban" Annaberg, Lackenhof és Mönichkirchen ... is benne van ( Wintercard Niederösterreich).
Előzmény: (ivandzso 143445)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.