Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Túra!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Chopoker
422 élménybeszámolót írt
422
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Túra!
2015.11.06. 11:02
"De lehet, hogy Bélapó helyében én élnék a lehetőséggel, és kipróbálnám mindkét hótalpat. Ha másért nem, hogy lehessen érezni a különbséget."

Én meg Bélapó helyében a splitboardot is kipróbálnám és akkor tényleg érezné a különbséget. Megnéztem a profilját, a hótalphoz még fiatalnak tünik, az ráér 10 év múlva is. :-)

Bélapó, elismerésem, hogy egy sielös csapatban Te (majdnem) egyedül boardozol! De azért nem irigyellek, nem egy ideális felállás. Velünk néha jön egy sielō, de nem mindig dicséri az útvonal választásunkat.

Minerel, kites splitboardot szerintem jóval 1000Eur alatt is tudsz venni, persze talán inkább forintban kellene gondolkodni.:-)

TZoli, nem világos teljesen, hogy mi értelme van egy ilyen kis méretü hótalpnak. Ez a mély hóban nem süllyed el nagyon? Az enyém lényegesen nagyobbnak tünik, de porhóban még az is szenvedōs. Mérete miatt viszont körülményes leboardozni vele a hegyrōl és persze teniszezni sem ideális.
Előzmény: (TZoli 183890)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.