Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síverseny KIZÁRÓLAG amatőr gyerekek részére

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
874 élménybeszámolót írt
874
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síverseny KIZÁRÓLAG amatőr gyerekek részére
2006.04.28. 08:00
Olyan jol elvitatkoztok ezen. Nem lehetne egyszeruen azt csinalni, hogy egy elofutammal felmerni a gyerekek tudasat es utana lenne halado, fel profi es profi kategoria? Akkor mindenki indulhat, majdnem mindenki nyerhet ... Gondolom egy szakembernek nem nehez eldonteni ki hogy siel. Azt meg mar eleg nehez elmagyarazni egy gyereknek, hogy az elso korben benazzal fiam, hogy aztan alazhasd a gyengebbeket (legalabbis szerintem).

A masik lehetoseg az "elony" adas, bar ez siben szerintem nem mukodik. Nemetorszagban pl. lattam olyan hazi pinpongversenyt egy cegnel, ahol a 11-es meccseken a profiknak 8 pont, a felprofiknak 6, a haladoknak 4 pont mig a kezdoknek 0 pont hatranya volt (pl. egy profi-halado mecss 0:4-rol indult.). Ott egyertelmuen az volt a cel, hogy a kevesbe jo jatekosoknak is kedvet csinaljanak a jatekhoz. Erre azert volt szukseg, mert osszesen csak 8 versenyzo volt, igy nem volt ertelme kategoriakat kialalkitani.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.