Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melyik a legjobb és legrosszabb lécmárka?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Péter64
123 élménybeszámolót írt
123
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Melyik a legjobb és legrosszabb lécmárka?
2006.09.24. 11:39
Februárban volt rajtam egy csúszás idejére egy új Explosiv Competitor GS léc. Elég kemény síléc volt, de azt tapasztaltam, hogy az Atomic SL9 hez képest oldalirányban csúszkált. Úgy éreztem mintha domború lett volna az alja. Ez eléggé zavart, mert gyors egyenes tempónál nem éreztem stabilnak, de kanyarban meg nem csúszott ki az éle. Most nézem itt: ( http://www.explosivski.hu/6092F712-5981-4869-A610-B2BEE77AFC61/835C4D42-8162-4468-B5D2-517CB035335C.html ) hogy valami EDGE TUNING miatt a vízszinteshez képest 1 fokkal meg van döntve az él. Ezt nekem sem időm, sem kedvem nem volt megszokni, de ha visszaalakítanák vízszintesre, akkor valószínüleg jó lenne. Kifejezetten kemény léc, és 60.000 alatt kapható. Tavaly Nassfelden egy magyar síoktató egyik nap SL9-cel ment, másik nap meg Explosiv Patriot SL-lel, ő is azt mondta, hogy alapesetben is jó a síléc, ha meg az árához viszonyítjuk, akkor még jobb.
Péter
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.