Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Heiligenblut
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Landhotel Post **** - 50 szobás szálloda magyar személyzettel Heiligenblut központjában a felvonóval szemben
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TibiF
545 élménybeszámolót írt
545
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Heiligenblut
2004.12.20. 09:46
2004 December 4-11 között voltam a Mölltal gleccseren. Olyan bérletem volt amely érvenyes volt egész Karintiára és OstTirol tartomanyokra. Ezért 2x átmentem Heiligenblutba síelni. Nagyon tetszett a pályarendszer. A parkolás szempontjából inkább az 1600 méteren fekvő helyet ajánlom, ha nincsenek sokan. Igaz én hétközben voltam ott és alig lézengtek kb. 100-an az egész pályán. Van egy mélygarázs valahol a faluban de én azt nem találtam meg. Onnan valószínü elég sokat kell gyalogolni a felvonóig, 1600 méterről pedig kb. 150-200 m-t. Nagyon szép időt fogtunk ki, a Grossglocknek csodálatos volt. Én igazából csak két pályán síeltem amely 9 km hosszu es 1300 m a szintkülönbség (ez a 4,5,10-es pálya). Létezik egy alagutvasut is de azt nem próbáltam. Nagyon tetszett a pályának az a része amely erdőben vezetett. Itt nem lehetett annyira száguldozni, a csúcstól induló részen (Schareck 2600m) pedig nagyon jól lehetett száguldozni. A pályák hóágyuzottak voltak azt mondták december elejétől húsvétig biztos síelhető. Nekem nagzon tetszett a hely. Főleg azért mert nem voltak annyian mint a mölltali gleccseren. Próbálok képeket feltenni a helyről.
IMG-1234-kissebb.JPG
IMG-1225.JPG
IMG-1196.JPG
IMG-1216.JPG
IMG-1237.JPG
IMG-1254.JPG
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.