Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Gerlitzen Alpe - Karintia
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Haus Im Hochtal - Nyári kártyás ajánlat
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
öt szolnoki
33 élménybeszámolót írt
33
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gerlitzen Alpe - Karintia
2010.02.25. 20:13
A pályák állapotával nem volt gond,mivel pont szombatra hullott le 20cm friss hó,én inkább a "közönséggel" nem voltam kibékülve.Nyilván nagyvárosi pályáról van szó,tehát a tömeg relatív,de a kulturált síeléssel nem volt köszönőviszonyban jónéhány kolléga.Nem volt véletlen a 3 nap alatt sajnos többször megjelenő és mentő helikopter sem.Néhány magyaros példa: nyugisan fekszünk az alsó hütte nyugágyain,mögöttünk 2 ágyon jó középkorú házaspár.Jön az okos magyar anyuka,a kissráca rugdossa ránk a havat 10 percig.Két középkorú szerényen szóvá teszi,erre okos,intelligens,tanult anyuka szájából kiszakad a kapanyél:" a székek foglaltak voltak,a gyerek így áll bosszút Önökön!!!"Másik:velünk síelő kezdő hölgy jön le erős hóekével,hátulról boardos gázol,léc csattan,kötés kiszakad,boardos szó nélkül megy tovább.Séta le,léc gallyra vágva.Ami szerencse,hogy a gázolót nem találtam meg.
Kiszolgáló személyzet abszolút korrekt,udvarias.Pályakezelés oké.Bőrüléses 8 személyes extra.DE ennyit tudnak az Osttiroli pályák is,negyed ennyi emberrel és kulturáltabb közönséggel. Mindenkinek továbbra is sok havat!
Előzmény: (klaci 85981)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.