Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

POLARISSAL FRo-ba sohaaaaaaaaa

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
YETI53
119 élménybeszámolót írt
119
18 éve tag
2006.04.16. 19:28
Storm-mos örülök hogy engem fikázol, és nem a Franciákat vagy neked tök mindegy kit? Mert ezzel akadályozlak a lendületes síelésben? Szerintem továbbra is az a bunkó aki le ocsmányfranciázza azt a nemzetet ahová éppen elutazik. És ennek semmi köze ahhoz ki hogy síel, csak a rasszista indulatokhoz !!!!
Annak örülök, hogy a pályák és a hó sokaknak bejött, Talán olvashattátok Vid egy jópárszor gyengébb szezont fogott ki Fr-o ban nekem meg eddig még mindíg jó szezonom volt, de sajna Ausztriában és Olaszországban is kifogtam már földes pályát, pech ....
A fő téma viszont itt a POLARIS, azért ha jól vettem ki itt egy hétre 200 embert szerveztek le.
Hát tudjátok ez minimálisan egy guriga nyereség tisztán.Ezért pedig elég nagy szemétség olyan hozzáállással kezelni az utasokat mint amilyent leírtatok. Nem akarok reklámozni de nézzetek jól körül a piacon ha Fr-o ba mentek és keressétek meg net-en a hely honlapját, elég sokat megtudtok a szállásról pályákról és a szórakozási lehetőségekről elöre.
Jó síelést Fr-o ban is mindenkinek, akár a gleccseren akár a következő szezonban
Adr3n4l1n
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2006.04.10. 23:30
hm...Storm-mos, azért kíváncsi lennék, mi alapján ítéled meg egy sorból azt, hogy ki mennyire tud síelni. Meggyőződésem, hogy akinek itt a legnagyobb a pofája, az a pályán messze nem ilyen nagy csávó. Ezt nem rád értem, félreértés ne essék.
Storm-mos
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.04.03. 18:29
Yeti53 az ilyen vén fikásokat viszont egyenesen ki kellene tiltani a sipályákrol...a lendületes jo sielést teszik tönkre.
YETI53
119 élménybeszámolót írt
119
18 éve tag
2006.03.28. 21:37
Tudod Rew22 a következő télig verjél szögeket a fejeddel mert bunkóbb vagy mint a szervező.
És ocsmányabb vagy mint amilyennek a Franciákat
mondod. Veled és hasonló stilusú fazonokkal
semmilyen sportpályán nem érdemes találkozni.
YETI53
Rew22
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.03.28. 04:27
Persze mindenhol hasonló árak vannak de legalább nem ocsmány franciák szolgálnak ki...
Rew22
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.03.27. 03:52
Tényleg verni kéne a fejed a falba...
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2006.03.24. 20:12
A no secape az a buzibár? Mert külsőre elment volna annak de amikor mi mentünk normális helynek tűnt.
sharpboy
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2006.03.23. 13:45
Nekünk a polaris-os srác szervezett egyik este bulit Chamonix-ba. Mi a srácokkal éreztük hogy nem lesz túl jó ezért a buszról leszállva kerestünk magunknak egy kocsmát, mint utóbb kiderült jól tettük mert a "buli" egy buzibárba volt szervezve.... Vehehehheee biztos jól szórakoztak a többiek!
Leci85
43 élménybeszámolót írt
43
20 éve tag
2006.03.21. 12:30
Sziasztok!

Mi is St Francoisban voltunk,polarissal!
AMi engem idegesitett,hogy mikor a felvonulasi terre ertunk,kb egy orat kellett varni a nevsorra az esoben!Ez a szervezok hibaja,az tuti!
Aztan vegre mejott a lista,szerencsere hamar megtalaltuk,hogy hanyas szamu busszal megyunk,szepen bepakoltunk es 9 helyett fel 10kor sikerult szerencsere elsookent elindulni az 5busz kozul!
Soforok normalisak,sot jofejek voltak!En Vp-i vagyok,es visszafele megalltak Vpben,az tok jo volt,ezt mint utobb kiderult,odafele is meg lehetett volna oldani,csak a polaris nem akarta!Na mindegy!
Az ut az hosszu volt,mivel messze van,de normalis tempoban mentunk!
Mikor odaertunk szakadt a ho,nem engedtek fel a buszt,megalltunk egy tok forgalmas uton es ott kipakolt mindenki,erre megjelent a szervezogyerek es mondta hogy 5ember kivetelevel pakoljon vissza mindenki,mert a tobbiek szallasa feljebb van!Ez szar volt!
Aztan feljebb mentunk,vegre meglett a szallas-Gyalogolni kellett a palyahoz,ez nem igen tetszett,de kibirtuk!-,kulcsok,de ot is volt kavar,de az nem a gyereken mulott,hanem a franciakon....
A szervezo gyerek tenyleg nem volt a toppon,ot mi se nagyon csiptuk!Olyan leszarom az egeszet tipus volt,de hat ot raktak oda!Ez van!
Az ido nagyon jo volt, a ho is!Szoval maga sieles szuper volt!Azon a bizonyos bulin mi nem voltunk lent,nem volt eronk!
Utolso nap,az eleg szar volt, hogy 8ra ki kellett takaritani a szobat(de nem kertek semmi takaritasi dijat,mint korabban olvastam vki leveleben!!!),es ki kellett pakolni,hogy ellenorzik,aztan ott is a franciakon mulott az egesz,mer persze kozben a "francia vendegek" is meltoztattak kikoltozni a szobakbol,es akkor rogton az o szobajukat kellett megnezni,nem a magyaroket!Szoval a franciak nem igen szerethetnek minket,marmint ott!DE fel 11kor sikerult azert elindulni!Kauciot is visszakaptuk az utolso centig!
Osszessegeben szerintunk jo volt,ezeket a kellemetlensegeket kibirtuk!Sieles orome,taj szepsege kompenzalta a kellemetlensegeket!
JA es nem vagyok Polarisos...!!!!
Ja a szallasrol még annyit,hogy eleg kicsi volt,mondjuk ez franciaknal mindenhol igy van,ha jol tudom,volt egy 170cmes emeletes agy,de nalunk nem egy ember volt 180nal magasabb,szoval eleg testes emberke!Melegviz az utolso emberek furdesenel mar csak langyos volt,ez a boiler kicsinysege miatt volt!
DE azert mindent beleveve jo volt!!!
Rew22
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.03.21. 10:48
Kedves Andi azt hiszem mindenki tudja-aki ott volt- melyik szót moderáltad, mert a szervezö gyerek valóban 1 elég seggrázó tipus volt :)))) Amitöl még ügyes szervezö lehetne, de csak 1 szerencsétlen akire fölöslegesen "bíztak" 200 embert.
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2006.03.21. 08:46
Mint moderátor, a trágár szavakat utólag töröltem a hozzászólásodból.
Egyébként a polarissal kapcsolatban már több topik is indult ebben a fórumban, az alábbi linkeken olvashatsz több negatív és néhány pozitív véleményt is:
https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=1189
https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=3053
bois
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.03.20. 15:25
igen igen... detto, brianconban is a polarissal...csak itt szervezo sem volt.. melegviz itt is keves, hulyules a kaucioval, 60-70km/h az autopalyan stb... a soforok itt sem tudtak, h hol van a szallas...kaosz az ulesrenddel stb...de a ho es a palyak szerencsere szuperek voltak, de ezt ugye nem a polaris intezte... :))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.