A lányom itt tanult síelni, kezdöknek ideális terep. Egy pályáról még a Bodeni tóra is lehet látni. Még nincs hóágyú ezért csak megfelelö hóvastagság esetén van nyitva, de ha van hó akkor az ár érték arány optimális.
h i r d e t é s
Te is írnál beszámolót? Nem kell mást tenned, csak regisztrálni, és leírni az élményeidet . A szerkesztőség az informatív írásokat kiemeli és beszámolóként a síterephez csatolja.