Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
Menü ≡

Snowboard témájú cikkeink

2022.02.08.
Ledecká megvédte hódeszkás olimpiai bajnoki címét
Ester Ledecká megvédte hódeszkás olimpiai bajnoki címét párhuzamos óriás-műlesiklásban a pekingi téli játékok keddi napján.
2022.01.31.
Kozuback Kamilla büszke, hogy a magyar csapat tagja
A 17 éves Kozuback Kamilla büszke arra, hogy a magyar olimpiai csapat tagja lehet Pekingben a pénteken kezdődő téli játékokon.
2022.01.17.
Először jutott ki magyar snowboardos az olimpiára!
Indulhat a február 4-én kezdődő pekingi téli olimpián a hódeszkás Kozuback Kamilla, aki a világranglistán elért pontjai alapján jutott ötkarikás kvótához.
2021.11.23.
Sí vagy snowboard?
Kezdő sportolók kedvenc haladó beszélgetéstémája és haladó sportolók bevált vitaindítója a sí és a snowboard közötti örök harc, ami senkit sem hagy hidegen és még a havat is megolvasztja. Szó szerint. Pár szempont alapján lejátszunk most néhány csatát, meglátjuk, ki kerül ki győztesen.
2021.10.01.
Snowboard: Bécsy Balázs a nemzetközi szövetség vezetésében
Bécsy Balázst, a Magyar Snowboard Szövetség elnökét beválasztották a World Snowboard Federation Igazgatótanácsának tagjai közé.
2021.05.03.
Küzdelmes szezon után is a pekingi téli olimpia a cél
A járványhelyzet okozta kihívások ellenére is eredményes idényt zártak a magyar snowboardosok. Az elmúlt idény a folyamatos újratervezésről szólt a magyar snowboardsport szakvezetése és élversenyzői számára egyaránt.
2021.02.20.
Magyar bajnokokat avattak a snowboardosok
Hat nap leforgása alatt két hazai helyszínen, Eplényben és Mátraszentistvánon zajlottak az országos snowboard bajnokság versenyszámai. Hazánk legjobb snowboardosa, az olimpiai reménység Fricz Botond nyerte a freestyle magyar bajnokságot, míg az alpinosoknál Pátkai Marcell 26. magyar bajnoki címét szerezte.
2021.02.15.
Eplényben rendezték idén a Fundango Snowboard OB-t
A 2021. február 13-14-i hétvégén, lezárt pályán, díjátadó nélkül rendezték meg a Fundango Snowboard Szlalom (SX) bajnokságot Eplényben.
2021.01.12.
Kreischbergen versenyzett a snowboardos, Fricz Botond
A hétvégi kreischbergi világkupa-fordulóval megkezdődött a snowboardosok olimpiai kvalifikációs időszaka
2021.01.07.
Kreischberg: freestyle világkupa versenyeket rendeznek
Az észak-amerikai versenyek törlése után a Kreischberg/Murau világkupa verseny továbbra is fix pont maradt a FIS freestyle világkupa naptárban. A hétvégén körülbelül 20 ország versenyzői mérik össze tudásukat a Big Air versenyben. Az Eurosport 2 élőben közvetíti a döntőket.