Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Elveszett, de meglett

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2010.03.22. 20:24
Egy autószerelő haverom elhagyta Stuhlecken a slusszkulcsát, amit csak a nap végén vett észre. Már telefonált az autóbontóba - hogy milyen ablak van készleten, melyik oldali ablakot törje be - miután rábeszélték, hogy kérdezze azért meg a kasszást. És csodák- csodájára nemhogy megtalálták, de még le is adták a kulcsot.
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2010.03.22. 19:56
A párom telefonja esett ki a nadrágzsebéből az ülősfelvonón Koralpe-n. Pár óra múlva a jegypénztárnál átvehettük sértetlenül, kikapcsolva.
Sz. Andrea
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2010.03.22. 17:33
Viccen kivül......a kislányom szokása hogy nem figyel eléggé...elől megy a férjem,utána a kisfiúnk,majd a kislány ,és végül én zárom le a sort....hát a kislány miatt többször is előfordult hogy írányt kellett változtatnom az útelágazásoknál...ha a fiúk balra tartottak, ő biztos jobbra fordult,én pedig jóanyuka módjára iszkiri utána,majd telefonon kerestem a férjem és fiam hogy merre is tartanak.....
És persze,akárhányszor kiszállunk a felvonóból mindig össze kell még szednem a gyerekeim által ottfelejtett holmikat.....
Sz. Andrea
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2010.03.22. 17:27
Én egy alkalommal a férjemet hagytam el a sípályán.....de ...egye fene....csak meglett!!!....:))))
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2010.03.22. 17:10
Flachau központja 4 éve. Reggel pakolás a kocsiba, indulás Zauchensee-be. A síbot ottmaradt, nekitámasztva a ház falának. Zauchensee-ben döbbenés, botbérlés. Este vissza Flachauba. A botok ugyanott, ahol reggel hagytam, a forgalmas főút egyik házának támasztva ...
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.03.22. 16:18
Én egyszer elhagytam Kaprunban egy Garmin GPS-t (GPSMAP 60 csx). Nem lett meg, így duplájára nőttek az 1 hetes költségeim :(

Ezen kívül semmit sem hagytam el, de a baráti köröm bal*@%ságaiból regényt lehetne írni...

Csak egy pálda: Sas barátom az egyik lécét hagyta el felvonózás közben. Az volt a pláne, ha nem szólunk neki nem veszi észre...:)

5 székkel hátrébb már jött is!

Kesztyű, síszemüveg, bot, sapka leesik a felvonóból, bukósisak a kabinos felvonóban hagyva, szemeg a hüttében felejtve...

...meg sem tudom számolni! Természetesen mindig minden meglett, de azért voltak nem egyszerű túrák...
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2010.03.22. 16:04
Kb. 10 éve, helyszín Alpes d'Huez, szállás Residence Couleur Soleil: 1 éves Rossignol lécemet lent hagytam a sítárolóban, amíg felmentem a szobába a kulcsért, mindez este. Mire visszaértem lába kelt. Szóltam a recepción, ott csak a vállukat vonogatták. Másnap reggel lementem a faluba a rendőrségre (de előtte azért odaszóltam a recepciósnak, hogy hova megyek), a zsarúk annak rendje-módja szerint írtak egy jegyzőkönyvet. Ezután kölcsönléccel egy jót síztem, este pedig, amikor hazatérek csodák csodájára ott a lécem az előtérben, a dolgozók szerint nem lehet tudni, hogy ki tette oda. Gondolom, nem véletlen, hogy pont egy Rossi tűnt el Franciaországban...
Előzmény: (klaci 88012)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
17 éve tag
2010.03.22. 15:44
Ki mit veszített el ideiglenesen, ami később meglett?
Mi felejtettünk már kabinban kesztyűt és napszemüveget (nem egyszerre), szerencsére mind meglettek valamelyik állomáson.
Aztán nagy riadalomban volt részünk, amikor nejem SL 11-e ebédidőben a Hütte elől eltűnt. Erről már írtam valamelyik topicban - tévedésből vitte magával egy német asszonyság a bérelt Rossignolja helyett. Nem kis szervezéssel azért végül helyükre kerültek a dolgok.
Barátaink most hétvégén Gosauban a kabinban hagytak egy fényképezőgépet, amit másnap reggel a pénztárban nagy örömükre épen és sértetlenül visszakaptak.
Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ki milyen témába vágó esetet tud felidézni?
elsőelőző
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.