Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Boldizsar által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Boldizsar
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.05.03. 13:18
Sziasztok.
Nagyon örülök, hogy neked tetszett KoKr80. Biztos te már sokhelyen sok club-ban megfordultál én csak
Svájc-ban éltem 28-évet és nem tudom milyen itt magyarországba a jó vagy rossz hangulat, én szerintem nem az a fontos milyen épületben van a rendezvény meg rendezve, hanem minden attól függ milyen közvetlenek az ott megjelent egyének.
Ezen a téren van még... lehetne felylődni, főleg kulturálodni.
Boldizsar
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.05.01. 12:10
Tisztelt VAJDA BOTOND
Azért írom ezt önnek mert velem egy elég súlyos baleset történt most nem régen DONOVALY-BAN .
Hátúlról belémjöttek nagy sebeséggel és elkaszálták a ball lábam, következményeként hanyatt estem és a két térdem kificamodott. Én ott feküdtem a helyszinen még a társam oda nem jött segiteni, hogy levigyen a vállán. Az illető elment minden szó nélkül, (le se szart) szóval hetekig feküdtem, most már kezdek lábadozni.
Azt szeretném mondani, milyen biztonsági müködő szervezet van ott, ilyen esetek alkalmával az OSZTRÁK alpokban a mentők dolga a sebesültet elszállítani nem-de ? én nem láttam eggyet sem a helyszinen, nem törődött velem senki.
EZ EGY NAGY KERESKEDELMI SZÉGYEN A TÚRIZMUS FELÉ
Az biztos én oda többet nem megyek síelni életembe.
Tisztelettel. S.L.I.
Boldizsar
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.04.28. 21:10
Tisztelt ANDREA !

Vettük a fáradtságot és elmentünk a TIROLI bulira. Félóra után csalódottan hagytuk el a helységet. A beigért ismerkedés és a téli élmények, síélvezetek megbeszélése nem jöttek össze.
Kezdjük avval, hogy be se lettünk mutatva senkinek, tehát a beszélgetés bárkivel alap helyzetből nem jöhetett létre.
Úgy gondolom nem volt jól koordinálva az est, az önök tapasztalansága érezhető volt, a pincéreken kívül senki nem foglalkozott a résztvevőkkel (vendégekkel) íly módon elmehettünk volna bármely étterembe és ráadásul több odafigyelést kaptunk volna.
Amit meg is tettünk a két sör elfogyasztása után, barátnőmmel elmentünk egy sokkal komolyabb helyre és remekül éreztük magunkat.
További sok sikert kivánunk, talán később valahol összefutunk az életbe egy másik alkalommal.
Üdvözlet Stevan Lazar István.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.