Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Aprés Ski Party Budapesten

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2006.05.03. 22:57
Ha te vagy kokr80 az ezen az oldalon megtalálható képen farmer felsőben meg sapiban akkor valaki másra gondoltam. Az illető idősebbekkel volt, ezért gondoltam hogy a családja.
A buli:
Majd legközelebb adunk tanácsokat hogy hogy is kellene csinálni, és akkor majd jobb lesz.Akár ide is onthatná az ötleteit akinek van.
Boldizsar
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.05.03. 13:18
Sziasztok.
Nagyon örülök, hogy neked tetszett KoKr80. Biztos te már sokhelyen sok club-ban megfordultál én csak
Svájc-ban éltem 28-évet és nem tudom milyen itt magyarországba a jó vagy rossz hangulat, én szerintem nem az a fontos milyen épületben van a rendezvény meg rendezve, hanem minden attól függ milyen közvetlenek az ott megjelent egyének.
Ezen a téren van még... lehetne felylődni, főleg kulturálodni.
kokr80
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.05.03. 11:40
Szia Vid!
Hááát... lehet, hogy rólam beszéltél?? Fekete 3/4es gatyában, fek-feh csíkos pólóban, farmerdzsekiben és az újonnan nyert sapkával a fejemen pózoltam. Vmelyik képen rajta is vagyok. De nem a családommal ültem, hanem barátaimmal és akkor megismert asztaltársakkal.
Amúgy Kovács Kriszti vagyok és váci.

Boldizsár!
Sztem meg nem volt rossz a buli. Olyan, amilyenné az ott megjelent vendégek tették. Aki akart, még új arcokat is megismert és igenis sokat beszélgetett a síelésről. Hozzáállás kérdése.
Boldizsar
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.04.28. 21:10
Tisztelt ANDREA !

Vettük a fáradtságot és elmentünk a TIROLI bulira. Félóra után csalódottan hagytuk el a helységet. A beigért ismerkedés és a téli élmények, síélvezetek megbeszélése nem jöttek össze.
Kezdjük avval, hogy be se lettünk mutatva senkinek, tehát a beszélgetés bárkivel alap helyzetből nem jöhetett létre.
Úgy gondolom nem volt jól koordinálva az est, az önök tapasztalansága érezhető volt, a pincéreken kívül senki nem foglalkozott a résztvevőkkel (vendégekkel) íly módon elmehettünk volna bármely étterembe és ráadásul több odafigyelést kaptunk volna.
Amit meg is tettünk a két sör elfogyasztása után, barátnőmmel elmentünk egy sokkal komolyabb helyre és remekül éreztük magunkat.
További sok sikert kivánunk, talán később valahol összefutunk az életbe egy másik alkalommal.
Üdvözlet Stevan Lazar István.
Myrtill1
22 élménybeszámolót írt
22
22 éve tag
2006.04.28. 14:56
Sajnos nem tudtam elmenni a szezonzáró síbulira, de a nyitón ott leszek! Ha síelők összejönnek, az már eleve nem lehet rossz. Ugyan itt a jó idő, de ha rendezgetitek a fotóitokat, gondoljatok a többiekre is és tegyetek fel minél többet ezekre az oldalakra. Biztosan vagyunk páran, akik a nyári hőségben szívesen hűsölünk és emlékezünk vissza a havas napokra. Nekem pl. kedvenc képeim Andrea 2005. februári planneralm-i képsorozata. Üdv. mindenkinek, ne hagyjuk nyári álomba merülni kedvenc honlapunkat! Myrtill
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2006.04.28. 12:00
Ez volt az első rendezvényünk, ezért nézzétek el a hibákat, a következő biztosan még jobb lesz. Merthogy máris megvan a következő party időpontja: 2006. november 30-án szintén csütörtök és szintén 6 óra ugyanitt!
Részletek a https://sielok.hu/rovat/hirek/cikk/kistirol/ oldalon, ahova néhány tegnap készült fotót is feltettem.

Sajnos sokkal kevesebben jöttek el, mint ahányan regisztráltak + ígérték, de így is voltunk min. 70-en, ami indulásnak azért biztató. Terveztünk több játékot is, ami segítette volna az ismerkedést, de mivel nem volt eziránt igazán lelkesedés, nem erőltettük. Azért nem adjuk fel, lesz legközelebb is!

Ami az éttermet illeti: valóban nem az olcsó kategóriába tartozik a Kis Tirol, de színvonalában is magasan átlag feletti. A rendezvény napján szűkített étlapról lehetett rendelni, egyébként nagyobb a választék. Remélem mindenkinek jutott az este gratis welcome drink és forró perec. A következő partyn forralt bor helyett Jägerrel lehet majd koccintani.

Kérdezted Vid a filmeket: 6 órától a Sízés +3 c. film pörgött le, a beszámoló után a Yeti sícsapat Kaukázusi sítúrájáról összevágott filmanyag, majd Warren Miller Impact c. filmje.

A következő bulival kapcsolatos ötleteket szívesen vesszük azoktól akik részt vettek az elsőn és azoktól is akik nem jöttek el. Lesznek új filmek és lesz sok tombola nyeremény. Elfejtettük kisorsolni a Kis Tirol által felajánlott óriás söröskorsót, úgyhogy majd még azt is lesz alkalmunk pótolni:-)

Wesselényi Andrea
a sielok.hu alapító főszerkesztője
(türkiz virágos blúzban voltam)
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
2006.04.28. 11:14
Üdv!
Nem volt rossz, nagyon tetszett a hely, csak egy kicsit jobban össze lehetett volna hozni a
társaságot. Legközelebb majd toljátok össze az asztalokat, vagy valami hasonló, mert így én nem
jöttem rá hogy ki kicsoda a fórumról.
A kistirol hétköznap is ilyen borsos árakkal operál?
Azért hogy így utólag bepótoljuk a dolgot:
Én a fogadó jobb oldalán(a bejárattól nézve) kicsit hátrébb ültem hosszúújjú kék ingben, rövid
szőkésbarna hajat viselve.
Mellettem ült editke, meg ági.Jó hogy eljöttek , különben egyedül ücsörögtem volna.
Libellát bemutatták mindenkinek mint az egyik fő szervezőt a többiekről meg fogalmam sincs.
Ült a terem túloldalán fekete ruhában, farmerban vállig érő világos hajjal egy lány a családjával
(nyert egy sapkát vagy mit)
aki nagyon ismerős volt, de nem tudom honnan. Úgyhogy ha tényleg ismerjük egymást, akkor elnézést
hogy nem köszöntem, de nem tudtalak beazonosítani, meg bámulni sem akartalak.
Amiket beraktatok filmeket, azok voltak a Warren Miller dvd-k? Érdekesek voltak azok a függőleges fekete
pályák. :)
szaszi
38 élménybeszámolót írt
38
19 éve tag
2006.04.28. 08:37
Sziasztok
Sajnos nem tudtam elmenni, fáj a szívem.
Várom a beszámolókat, hogy sikerült a tegnap este.
szaszi
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2006.04.20. 11:53
A program a következő képpen alakul majd:
6 órától : érkezés, regisztráció
kijelölt asztaloknál fotó CD-k átvétele ill. játék lehetőség, kötetlen beszélgetés, ismerkedés, evés-ivás
tombolajegyek és ajándék magazinok kiosztása

1/2 8-tól vetítéssel egybekötött élménybeszámoló egy kaukázusi extrém sítúráról, - a holnapunkon ld. https://sielok.hu/Kaukazus.htm -
a beszámoló után Lehet kérdezni is az előadókat

9 órakor tombola húzás
(a tombola jegyek ingyenesek, ezekhez regisztrációkor, fotó CD leadásakor és játékok során lehet hozzájutni)

azután zene, tánc buli amíg tart
(az étterem nyitva tartása "rugalmas")
waswanda
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.04.20. 10:51
tudnátok írni részletesebben a programrol?
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2006.04.14. 21:57
Köszönjük az érdeklődést, sok email jött.
A mai nap 60 fölé nőtt a rendezvényre regisztrálók száma, így szép lassan úgy tűnik, megtelik az étterem.
Várunk minden érdeklődőt szeretettel.
Egy kérdésre: a regisztráció nem kötelező, csak visszajelzés nekünk, hogy kb. hány főre számítsunk.
Üdvözlettel
WAndrea
1071 élménybeszámolót írt
1071
22 éve tag
2006.04.11. 15:30
A sielok.hu első szezonzáról buliját 2006. április 27-én tartjuk a Kis Tirol fogadóban. Mindenkit szeretettel várunk aki szeretné megosztani havas élményeit és szívesen töltene el egy kellemes estét síelők társaságában. Az est programja: élménybeszámolók, vetítés, kötetlen beszélgetés, játék és tombola + számos meglepetés. A belépés INGYENES! Remélem, minél többen eljönnek a fórumozók közül is!!!
Részletek és regisztráció:
https://sielok.hu/rovat/hirek/cikk/kistirol/

Ide ebbe a fórumba várjuk a rendezvénnyel kapcsolatos kérdéseket, javaslatokat!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.