Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Déenes által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (14)Időben csökkenő Időben csökkenő
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.12.29. 16:53
http://index.hu/politika/belhirek/337469/

Tényleg igaz, hogy már 3 pálya üzemel?
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.12.22. 20:12
Tegnap délután volt szerencsém kipróbálni az új síarénát. Bevallom kicsit lelombozódtam. No nem azért mert beigérték az 1-es pálya teljes megnyitását és csak az alsó részt lehetett használni, nem is azért mert leugrott a drótkötél és csak a fejem lehúzásával kerülhettem el a nemkívánt találkozást és nem is azért mert a kifizetett 4 és fél óra alatt érzésem szerint többet állt a felvonó mint ment. Ezeket mind betudom a nehéz kezdetnek, adódhatnak technikai problémák. Mindezek ellenére örömmel tölt el, hogy szükebb környezetünkben ilyen síelési lehetőség van. Viszont több dolog is elszomorít, ami nehezen fér bele az általam is elképzelt "európai" színvonalba. Légyszíves vegyétek az alábbiakat építő jellegű kritikaként.
Ha egyszer a fölső felvonó el nem indítása miatti 20% kedvezményt meghirdetitek, akkor azt a pénztárnál is érvényesítsétek korrekt módon, ne húzzanak már le a fizetésnél.
A felvonónál strázsáló liftkezelő nem lenne baj, ha a folyamatos dohányzás helyett megfogná a tányért és a (fizető)vendégnek segítene az indulásban, gyerekek és kezdők esetén esetleg lassítással is. (Egy halvány próbálkozást ugyan láttam, de azért szurkoltam inkább, hogy ki ne égesse a kissrác kabátját a cigijével.)
Ha már dohányzik valaki, tegye azt a munkaközi szünetben. Szerintem a többség, aki ide látogat az átlagnál sportosabb életmódot él, és velem együtt visszataszítonak tartja a rálehelt cigarettafüstöt a hóba dobált csikkekel, együtt.
Fentiek egyike sem pénz, csupán szemlélet kérdése. Ne rontsátok el a vendéglátás színvonalát ilyen apróságokkal.
Többiektől elnézést a regényért.
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.12.11. 20:28
Végre csatlakoztam a Metron B5-ösök táborához.
Ugyan nehéz szülés volt, mert a 152 cm-s B5i gyakorlatilag beszerezhetetlen volt mind nálunk, mind a sógoroknál. Végül Altenmarktból sikerült egyet hozatni, bár onnan sem egyszerűen.
Most még a szobában pihen, de remélem mielőbb havas környezetben próbálgathatom. :)
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.10.12. 19:58
Pedig már rákészültem én is. Pályabejárással egybekötött sörözést terveztünk pár haverral. A múlt hétvégén is végigtekertük a pályákat biciklivel, milyen jó lett volna utána egy kis hüttefíling. Na nem baj majd legközelebb!
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.10.07. 19:21
Hol vetted és mennyiért, persze csak ha nem titok?
(És milyen kötéssel?)
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.10.04. 20:31
A gyermekek házánál volt valamikor.
Senki sem tud róla semmit?
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.10.04. 20:15
Köszönöm az ajánlatot, de időközben rájöttem (miután erőt vettem magamon és előbányásztam a lécemet a garázs mélyéből), hogy nem is 160-as, hanem 144-es amivel az utóbbi időben szántottam a havat. Van egy régebbi 162-es lécem is, azt cseréltem direkt rövidebbre. A funcarvingot még a hosszabbal kezdtem tanulni, de a rövidebbel úgy érzem jobban ment. Úgyhogy marad valószínűleg a rövidebb verzió.
Egyébként az E04-et középhaladó lécként jellemezték mikor megvettem. Szép volt, jó volt, de azt hiszem már csak gátolja a technika csiszolását.
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.10.04. 10:52
Töröm a fejem egy metron b5 vásárlásán, de nem bírtam eddig eldönteni, mi is lenne az igazán jó méret nekem. 170-es magassághoz a 152-es v. a 162-es passzolna-e jobban. Hajlok a 152-es felé, bár eddig 162-es közepesen kemény Elan a04-el (r=11) probálgattam a (lefekvős)funcarvingot. Ha nem teljesen sima a pálya, eléggé beráz, és bizonytalan lesz. Ezért is keresem a minőségi csere lehetőségét.
Másik kérdésem, hogy hol lehet beszerezni. Persze arra gondolok, ahol meg lehet fogni, simogatni, plusz még egy két értelmes hozzászólást is tud mondani az eladó.
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.01.30. 21:13
Hát, Hokkaido bár igazán hóbizos azért elég messze van. (És kicsikét drága is.)

Jó képek!
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.01.30. 20:52
Hol vannak azok a képek?
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.01.30. 20:42
Tényleg mi a helyzet a csákányos felvonókkal?
Nam arról volt szó, hogy kicserélik?
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.01.30. 20:39
Meg ne sértődj már!:-)

Hétvégére úgy tűnik sajnos nem jön a hó. Pedig nem csak a szögesgumik, hanem a frissen vaxolt carvingok is várják már az áldást.

Nem ismerem a kivitelező cég anyagi helyzetét, de reméljük nem dől be az idei "szezon"-tól.

Hali!
Déenes
14 élménybeszámolót írt
14
17 éve tag
2007.01.29. 22:29
Hi!
Már régóta nyomon követem az eplényi eseményeket, és őszintén örülök annak, hogy idáig eljutottak. Kicsit sajnálom, hogy az időjárás teljesen ellenü(n)k játszik. Rendszeres kerékpáros látogatója vagyok az eplényi parkerdőnek, úgyhogy nézzétek el nekem azt a kis pályabejárást amit a "Mire jó még a sípálya" című, Poci kolléga által közkincsé tett fotón láthattok. Utólag is köszönet az esemény dokumentálásáért. A narancssárga mezes félőrült az lennék én (civilben egyébként félőrült síelő). A terv egyébként az volt, hogy a kerékpár után a síléc jön de az egyelő lett volna a lécgyilkossággal. Nem baj majd legközelebb. Szurkolok, hogy legyen legközelebb (még az idén).
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.