Menü ≡

Eplény Intersport Síaréna síterep leírás szállás cikk galéria videó oktató síiskola értékelés, élménybeszámolók

Szállásakció: Hotel Szarvaskút - Síelj a Bakonyban - 2 éjtől
Érvényes: a 2020/21-es téli szezonban, minimum 2 éjszakától
Kivéve kiemelt időszakokban!
10 %-os JEGY/BÉRLET VÁSÁRLÁSI KEDVEZMÉNNYEL az eplényi Intersport Síarénában!

A csomag tartalma:
- 10 % jegy/bérlet vásárlási kedvezmény a Intersport Síarénában
- Sífelszererelés tároló és síbakancs/snowboard cipő szárító-melegítő
- Szállás dupla ágyas légkondicionált szobában, amely szobaszéffel, SMART TV-vel, minibárral, telefonnal, rádióval, fürdőkádas fürdőszobával, hajszárítóval felszerelt
- Bőséges reggeli büféről és kemencében sült ételekkel
- Forralt bor vagy forró tea
- Wellness világ korlátlan használata: fedett medence, pezsgőfürdő, gyermek medence, finn szauna, infra szauna, gőzkabin, élmény zuhany, jégkút, tea sarok, fitneszterem (Nyitva tartás: 7:00 - 22:00 óra)
- Fürdőköpeny használat
- Korlátlan WIFI használat a szálloda egész területén
- Ingyenes, zárt parkoló
- Elektromos autó töltő pont ingyenes használata szállóvendégek részére
- Rekortán borítású, kivilágított teniszpálya
- Biliárd
- Játszósarok, gyermek tv csatorna
- Igény esetén babaágy, babyphone, fürdetőkád, gyermek wc ülőke, etetőszék is kedves Vendégeink rendelkezésére áll

A csomag ára: 54.060 Ft-tól / 2 fő / 2 éj
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
következőutolsó laponként: összesen 7001, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  hu1zamFérfiProfi síelő
Dátum: 2021.01.21. 19:41
(Üzenetazonosító: 211061)
hu1zam Hozzászólások: 388
Regisztrált: 2008.11.06.
63 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ma kb. negyed 10-kor értem a völgybe, a közeli parkolókban még volt hely, ellentétben az előző napok beszámolóihoz képest. 2 perc alatt megvolt az online jegy, maximális sorállás a lifteknél 3 és fél perc, jó hó, jó (március végi) idő. Viszont 13:00 körül hátulról belém rongyolt egy monosível közlekedő valaki, minek következtében bukfenceztem 20 métert. Talpra álltam, ő elnézést kért, most már szépen dagad a bal bokám, miután hazavezettem 120 km-t. De nem is ez a bajom. Az egész jelenetet látta 40-50 méterről két sípálya alkalmazott, akik még annyi fáradtságot sem vettek, hogy odakiáltsanak, hogy kell-e segítség ... Még szerencse, hogy orvosként el tudtam dönteni, hogy valószínűleg csak valamelyik bokaszalagom sérült (remélem).
Feladó:  Peter SzekelyFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.21. 15:11
(Üzenetazonosító: 211060)
Peter Szekely Hozzászólások: 239
Regisztrált: 2014.12.15.
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szuper képek!!
Előzmény: (Kriszti76 211056)
Feladó:  Kriszti76NőHaladó síelő
Dátum: 2021.01.21. 11:47
(Üzenetazonosító: 211056)
Kriszti76 Hozzászólások: 20
Regisztrált: 2015.11.29.
12 síterepet értékelt

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
Ha nekem valaki egy évvel ezelőtt azt mondja, hogy Eplényben fogunk többször is síelni, deszkázni, ráadásul újra és újra visszavágyunk majd, azt gondoltam volna magamban, majd ha piros hó esik. Sopronból oda-vissza 300 km, kicsi és nagy a tömeg, na mi, biztos nem. 50 percnyire Semmeringtől és a többi nagy, 1 napos kedvenctől, kizárt. Hát lehullott az a bizonyos "piros hó", és nagyon-nagyon síelhetnékünk, deszkázhatnékunk lett már januárra. Egy szombati kora reggelen, könnyes szemmel néztem a Schneebergre, majd elindultunk a Bakony szívébe, az akkor még csak 1 pályával nyitva lévő Eplénybe. Gyorsforgalmin Győrig, majd onnan a 83-ason, az egyre szebb, havasabb a táj, mindenért kárpótolt. Mi 9-re időzítjük az érkezést, hely már csak az alsó parkolóban, ha hosszú a sor a transzferbuszra várásnál, inkább felsétálunk, 10-15 perc. Jegyvásárlás mindig aznap kora reggel online, minimális sorbanállással. Nagyobb sorbanállás a 4-es felvonónál zavaró, de érdekes a büfénél a hosszabb a várakozás meg senkit nem zavar. A síelés, deszkázás öröme, a snowpark, az első deszkás ugrások, a gyerekek boldogsága mindent elfelejtet, feltölt, és erre mostanság nagyon-nagy szükség van!! Dél fele üresedik a felső parkoló, így felhozzuk az autót, és ott ebédelünk. Ha nem kellene 8-ra hazaérnünk, maradnánk tovább is. Igen van amikor buckás a pálya, de van amikor még 5-kor is szuper, van amikor minden pálya, lift nyitva, van amikor nem. Nincs két egyforma nap, havas táj, egyforma mennyiségű vendég. Volt, hogy elrontottam a jegyfoglalást, de reggel 7-kor már felvették a telefont, segítettek. Mi egy nagyon is szeretnivaló síterepet ismerhettünk a "piros hónak" köszönhetően.
FB-IMG-1611226269953.jpg FB-IMG-1611226245493.jpg 20210121-115138.jpg FB-IMG-1611226265517.jpg FB-IMG-1611226249479.jpg FB-IMG-1611226234731.jpg received-1316703078700205.jpeg
h i r d e t é s

Feladó:  RossiFérfiHaladó síelőHaladó snowboardos
Dátum: 2021.01.19. 23:22
(Üzenetazonosító: 211004)
Rossi Hozzászólások: 240
Regisztrált: 2004.12.16.
43 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Nem semmi nap volt! 8:25-re érkeztem a bekötőúthoz, ott állt a sor vége, de csak azért, mert egy srac minden autot megkérdezett, síversenyre jott-e. Utána le az alsó parkolóba, jegyvásárlás, 9:20-kor indultam felfelé az első felvonóval. Sajnos, aki akár 10 perccel is később jött ma, annak elég szívás lehetett a várakozás. Rengetegen voltunk ma, ennyi embert még itt nem láttam, ennek ellenére a pályák jól tartották magukat, az Alpokban is délre kibuckasodhatnak, ki jegesedhetnek a főbb pályák. Nekem 25 kört sikerült mennem 7,5 óra alatt, szóval azért lehetett síelni, de veszélyes volt mar a tömeg a pályákon. Single line lehetne a felvonóknál, gyorsítaná a beszállást, de ugye akkor meg a pályán vagyunk többen.
Feladó:  Kis KoviFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.19. 21:24
(Üzenetazonosító: 211000)
Kis Kovi Hozzászólások: 213
Regisztrált: 2011.02.07.
24 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sokat tanakodtam, hogy bevállaljam-e valamelyik magyar pályát, de úgy látom (néztem a különböző helyszínek kameráit is), a többség már lemondott arról, hogy a szezon hátralévő részében megnyílnak a szokásos európai helyszínek, illetve a közelgő felmelegedés (pálya romlás) miatt is késztetést érezhetett arra, hogy síelni induljon, mert nálunk amúgy is bizonytalanabb, rövidebb periódusú egy téli szezon.
A szabályok be nem tartása sajnos az önző szemléleletből adódik, mert nem jelent akkora problémát - főként téli időszakban - annak abszolválása, mint ahogy azt sokan előadják.
Amennyiben már így alakult, akkor jobb lenne kevesebbet, de "élhetőbb" körülmények között síelni, de úgy látom ez már nem fog megvalósulni.
Feladó:  osigezaFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.19. 20:43
(Üzenetazonosító: 210999)
osigeza Hozzászólások: 1
Regisztrált: 2021.01.19.

Sziasztok!

Nem szoktam kommentelgetni, de a mai tapasztalatomat szeretném megosztani mindenkivel. Sajnos én is ugyan azt tapasztaltam ma Eplényben, mint az előttem szólók. Érthetetlen számomra ez az egész és rettentően elszomorít, mert eddig szerettem ezt a helyet.

Mai tapasztalat:
Reggel 8:50-re értem az Eplény táblához, ahol már tömött sorban araszoltak az autók.
9:45 köröl parkoltam le a felső parkolóban.
kb. 10 körül álltam be a végtelennek tűnő sorba, hogy felszálljak a buszra. A helyzetre való tekintettel természetesen maszkban várakoztam. Kb. az emberek 10 %-án volt maszk, arról nem is beszélve, hogy olyan közel volt mindenki mindenkihez, hogy meg tudtuk volna számolni egymás hajszálait, lett volna rá időnk is. A parkoló és a pálya között először 2, majd 4 busz közlekedett. Egy szimpatikus úr tájékoztatta a szép számban összegyűlt sportolni vágyó közönséget, hogy a Kék bejárat ugyan hivatalosan nincs nyitva, de aki szeretne, elgyalogolhat odáig, jegy nélkül felmehet a kétülésessel, majd lecsúszhat és vehet jegyet. Szuper, gondoltam, de mivel lécet béreltem magamnak, így megkérdeztem, hogy azt is át tudom venni annál a bejáratnál? Természetesen, jött a válasz. Vidáman, sokad magammal, elindultunk, hogy végre elkezdődhessen a nap, amiért jöttünk. Nem volt rövid, de ki lehetett bírni. Megérkeztem és vidáman széles mosollyal az arcomon mentem oda az egyik kislányhoz, hogy akkor jöttem a lécért. Ő ugyan ilyen széles mosollyal közölte, hogy akkor bizony rossz helyen vagyok, ott van az a szimpatikus ösvény, az elvezet a jó helyre, csak 5 perc. Hogy mi van? De nekem azt mondták, hogy itt is kapok lécet!? Hát, akkor tévedtek, bocsi. Itt már eszembe jutott néhány válogatott becsmérlő szó, de gondoltam nem Ő tehet róla, így udvariasan megköszöntem a tájékoztatást és elindultam a cél irányába. Nem 5 perc volt, de egye fene, sportolni jöttem. :)

A léc átvétele gyorsan ment, pikk-pakk be is állították. Akkor irány a pénztár. Na igen, a pénztár, a végtelen sorral. Némi várakozás után ketté osztották a tömeget, előre megváltott jegyes sor és helyben vásárlás. kb. 20 perc alatt meg is kaptam a kártyát. Itt fontos megjegyeznem, hogy napi jegyet vettem, amit 11 köröl sikerült bérletre váltanom. Oké, most már aztán tényleg jöhet a csúszás. Persze, miután kivártam a 20-25 percet a felvonó előtt és még kb. 10, amíg felérek. De fent vagyok, ez a lényeg, gondoltam, és indultam. Na de merre, A1 vagy A7? Az A7-en van valami esemény, de hát nem is volt a honlapon mára semmi. Na mindegy, akkor A1, gyerünk. A pálya a felső részen teljesen oké volt, lent már 11 körül is buckás, de annyi baj legyen. A csúszás jó volt, de nyilván nem túl hosszú. És itt minden megint kezdődött elölről. A pályák is megteltek, kellett kerülgetni rendesen az embereket. Egyre jobban ment el a kedvem az egésztől, semmi élvezet nem volt a csúszásban. 12 után kicsivel észrevettem, hogy vége a síversenynek, szóval uzsgyi át az A7-re. Nem volt túl jó ötlet. Itt még több ember volt mint a másik oldalon és a pálya kritikán aluli a felső részen. Szóval itt jött el az a pont, hogy lecsúsztam, lecsatoltam, visszavittem a lécet, felszálltam a buszra, beültem a kocsiba és elhúztam a csíkot. Kb. 13:30-kor jöttem ki a parkolóból. Nem tudom hova tenni ezt az egészet, valahogy a mai teljesítmény az üzemeltetők részéről szinte a nullával egyenlő. Kapkodás, informálás teljes hiánya, félretájékoztatás és minden, amit el lehet rontani, azt itt megvolt.

Összegezve, nagyon szomorú volt ez a mai nap, pedig minden adott lett volna ahhoz, hogy szuper legyen. Remélem, hogy ez csak egy kisiklás volt és holnaptól minden más lesz. Nekem azt hiszem ez a mai hosszú időre elvette a kedvem Eplénytől. :(
Feladó:  fannikaFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.19. 20:28
(Üzenetazonosító: 210998)
fannika Hozzászólások: 7
Regisztrált: 2013.02.11.
14 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ma azaz 19 -én elmentem Eplénybe.. Már a 82-esen állt a sor, és onnét lehetett látni a tömeget... Megfordultam és hazamentem. Autóztam 300 kilómétert Itthon megnéztem a kamerákat , és jóldöntöttem , Tömeg , sorok egy csomó sielőn nincs masz ... Helló
Feladó:  nemeth _csabaFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.19. 19:46
(Üzenetazonosító: 210997)
nemeth _csaba Hozzászólások: 209
Regisztrált: 2011.01.20.
24 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Köszi!Én kb 8 körül már úgyis ott vagyok!!
Előzmény: (GGregory 210995)
Feladó:  GGregoryFérfiKezdő síelő
Dátum: 2021.01.19. 19:33
(Üzenetazonosító: 210995)
GGregory Hozzászólások: 56
Regisztrált: 2017.12.04.
5 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szia!
Nem lesznek, de szinte biztos, hogy ma nem a hobby verseny miatt volt ilyen katasztrófa, egyszerűen sokan voltak. A kb. 200-250 síversenyző szüleikkel együtt persze +5-600 síelő, de máskor nem telik meg velük az alsó parkoló se. Ezt tapasztalatból tudom...

Inkább felkészületlenek voltak Eplényben, mi 8:50 körül értünk a faluba és 10:45-re értünk ki a pályára. Ebből legalább 45 perc volt a felsőparkolóba eljutni, 5-10 perc beöltözés 45 perc sorbaállás a kisbuszhoz. Volt aki gyalog elindult a kétüléseshez, lehet nekik volt igazuk...
Azt nem tudom, hogy a kétülésesnél lévő parkolóba miért nem lehett parkolni? Tudom, hogy az is séta, de nem 45 perc...
Dátum: 2021.01.19. 18:16
(Üzenetazonosító: 210991)
24 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Tudja esetleg valaki,hogy holnap is van a gyerekeknek a program a sípályán?!Köszi
Feladó:  ViriFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.19. 17:03
(Üzenetazonosító: 210987)
Viri Hozzászólások: 667
Regisztrált: 2003.09.26.
40 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hát igen! Ahhoz képest amit a honlapjuk nyitóoldalán közzétettek Intersport Síaréna Covid protokoll címen, nagy ívben sz..rnak az egészre!
Persze az üzlet az üzlet!

https://siarena.hu/elerhetosegek
Feladó:  MatematikaFérfiKezdő síelő
Dátum: 2021.01.19. 12:06
(Üzenetazonosító: 210982)
Matematika Hozzászólások: 13
Regisztrált: 2011.02.01.

Aggódva figyelek: a mellékelt kép alapján simán bezárhatnák a sípályát (nem beszélve a bal és jobb szélen nem látható tömött sorokról)!!!

Távolságtartási szabályok, létszámkorlát, önmérséklet?!?

Ki (lesz) ezért a felelős??!!

Mi továbbra is síelni szeretnénk!
epleny.jpg
Feladó:  adalbertFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.19. 06:07
(Üzenetazonosító: 210977)
adalbert Hozzászólások: 464
Regisztrált: 2007.03.11.
24 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Dátum: 2021.01.18. 20:28
(Üzenetazonosító: 210971)
24 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ma én is voltam Eplényben és jogos az észrevétel, kicsit kellene figyelnünk egymásra!!Napokkal ezelőtt a személyzet tényleg figyelt a liftnél sorban állokra, maszk használatra!Így ebből baj lesz!!!
Feladó:  TNTSÁRVÁRFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.18. 19:58
(Üzenetazonosító: 210969)
TNTSÁRVÁR Hozzászólások: 15
Regisztrált: 2008.11.09.
15 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Ma megvolt életem első magyarországi síelése,persze Eplényben.Mondhatni szkeptikus voltam,de kellemes csalódás volt,a tömeg ellenére.Ebből a dombból többet nem lehet kihozni,óriási respect az üzemeltetőknek!

Egyetelen kellemetlen élményünk volt:a liftre váró tömegben az emberek harmadán nem volt maszk!Finoman rászoltam egy 8-10 fős társaságra,akiknek fröcsögött a nyála,a nagy jókedveben:hol a símaszk,kendő?stb.Voltam én önkéntes rendőr,parkolóőr,közterület felügyelő,majd már veréssel fenyegettek...Ajánlom az üzemeltetőknek,valaki figyeljen a sorban álló tömegre,mert se a távolság tartás,se a maszkviselés nincs ellenőrizve!Ha ráharap a média,jól senki nem jön ki ebből.A közösségi médiában így is egyre jobban hergelnek a síelés ellen,főleg a vendéglátásból élők.Senkit sem éredekel,ha a pályán nem is,de a sorban takarja el az arcát,a sok felelőtlen ember.Tapasztaltból mondom, addig senki nem veszi komolyan a covidot,míg közvetlen családjából,kollégák,barátok közül el nem visz valakit...
Feladó:  TZoliFérfiKezdő síelőKezdő snowboardos
Dátum: 2021.01.18. 19:55
(Üzenetazonosító: 210968)
TZoli Hozzászólások: 991
Regisztrált: 2004.01.22.
37 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Azért ezt átgondolnám. Nem tudom mit értesz egész nap alatt, de az a kétüléses elég lassú. A hozzá tartozó 7-es egy széles, kellemes lejtésű kezdő pálya. Szerintem ez az egész ország felvonózás/síelés legrosszabb arányú pályája. Amúgy pár éve (vagy lehet már több is) a gyerekkel még a kedvencünk volt. De egész napra azért túlzás.
Előzmény: (adalbert 210964)
Dátum: 2021.01.18. 15:24
(Üzenetazonosító: 210964)
24 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Köszönöm, ezt a jó beszámolót. Akkor a kétszemélyes felvonót fogom használni egésznap.
Feladó:  patkaizsoltFérfiHaladó síelő
Dátum: 2021.01.18. 08:49
(Üzenetazonosító: 210956)
patkaizsolt Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2019.11.15.

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
Tegnap (01.17-én) voltam Eplényben.

Reggel 8 óra körül érkeztem, akkor már kb. 10-12 autó állt benn a parkolóban. A bejutás egyszerű volt, már az út elején parkoltatók irányítottak, mutatva az utat. A főbejárahoz érve szintén segítettek az autó megfelelő helyre parkolásában.

Online foglaltam felszerelést, de először a jegyért mentem, a pénztár már nyitva volt. kb. 2 perc sorbanállás volt, jegy megvéve, irány a kölcsönző. Még pár perc, a felszerelés meglett, a lécek beállítása egy pillanat műve.

A felvonók pontosan indultak, így irányba vettem a négyülésest. A sor előttem kb egy perc alatt elfogyott, irány felfelé.

Így az első csúszás a frissen ratrakolt pályán, lefelé talán ha öt emberrel találkoztam, csodálatos volt.

A következő sorbanállás még annyi ideig sem tartott, mint az első. Felfelé egy idősebb úr ült mellettem, aki teljes felszerelésben, maszkot viselve jött felfelé. Megfelelő távolság megvolt, aggódásra semmi ok nem volt. Felérve úgy döntöttem, hogy most az A7-esen megyek lefelé. Még itt sem volt semmi nyoma, hogy széttúrták volna a pályát, így itt is szinte "szűz" pályán sikerül lefelé csúszni. A kétüléses felvonónál nem volt senki, így felfelé egyedül mentem. A délelőtt folyamán csak ezen a pályán mentem lefelé. kb. fél 11 felé már szemmel is látható volt, hogy egyre többen vannak. A liftnél 10 mp-nál többet egyszer sem vártam. Ment az összes felvonó, mindenhol voltak, de semmi elviselhetetlen tömeg, így a délelőtti csúszást ez nem zavarta.

Ami kicsit negatívként éltem meg, hogy a pályán szerte széjjel mindenhol emberek heverésztek, mintha csak a strandon lennének. Szóval én megértem, ha elesnek, én is estem már eleget, de azért igyekezni szoktam, hogy a következő előtt ne csináljak forgalmi akadályt. Persze, ki lehet őket kerülni, nem lehetetlen, de mivel szemmel láthatón nagyon sokan épp a hétvégi nagy tömegben döntöttek úgy, hogy most akarnak megtanulni síelni, snowboard-ozni, akiknek nyilván nincs elég rutinjuk ehhez a manőverhez, kicsit veszélyesnek tűnt.

Ettől függetlenül csodálatos pár órát töltöttem el a pályán, egész délelőtt az A7-esen zavartalanul lehetett csúszni, sem lefelé, sem a felvonóknál nem volt fennakadás.

A hó gyönyörű szépen hullott, kb -5 fok volt, kicsit fújt a szél a hegytetőn, de a ruházat tette a dolgát, így ez sem jelentett problémát. Egyszóval igazi téli hangulat volt, egy pár órás csúszással, ami ezekben a "sehová sem lehet menni" időkben a testnek, és léleknek is kellett.

Dél körül visszamentem az A1 pályára, lefelé már látszott a pályán, hogy kezd buckásodni, de még élvezhető volt. A négyülésesnél már volt sor, de ment a csákányos is, ott aránylag gyorsan sorra lehetett kerülni. A négyüléses lift sorbanállásánál a távolságtartással voltak gondok, de csak nagyon kevés emberen nem volt fenn rendesen a maszk, a többség igyekezett tartani a szabályokat.

Dél után kifelé tartottam, ekkor már az alsó parkoló teljesen tele volt, a fenti parkolóban kellett leparkolni az autókat, ahonnal kisbusszal lehetett lejutni a főbejárathoz.

A létszám limit olyan szempontból működött, hogy a pályán volt hely mindenkinek, a legtöbbször egyedül ültem a felvonón, lehet csak nem voltam szimpatikus, :) de most ezt egyáltalán nem bántam. ;)

Összegzésképpen, az ott eltöltött pár óra tapasztalata az volt számomra, hogy egyáltalán nem volt veszélyesebb a járvány terjedése szempontjából, mintha az IKEA-ba mentem volna nézelődni, sőt. A személyzet minden segítséget megadott ahhoz, hogy élvezhető síelés legyen az ott eltöltött időben. Bár a lift többször megállt, de nem volt elviselhetetlen hosszú a felfelé út.

Aki még gondolkodik, de mégis hiányzik neki a síelés, szerintem, egészen nyugodtan egy napot betervezhet, a bezártság sem testnek, sem léleknek nem tesz jót.
Dátum: 2021.01.15. 20:31
(Üzenetazonosító: 210894)
24 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Volt ma valaki , aki beszámolna, hogy milyen volt a tömeg, s mennyi volt a várakozási idő a felvonónál? Járt már úgy valaki, hogy visszafordították, mert elérte a létszám a maximumot?
Feladó:  Sziszó78FérfiKezdő síelő
Dátum: 2021.01.14. 10:46
(Üzenetazonosító: 210849)
Sziszó78 Hozzászólások: 14
Regisztrált: 2014.05.30.
16 síterepet értékelt

Most úgy néz ki minden megy (2,4 üléses, nagy csákányos) Csak meglesz ez! Köszönjük az erőfeszítéseket!

következőutolsó laponként: összesen 7001, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »