Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Zici által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2012.10.16. 15:18
Ez rossz hír. :-( Na mindegy, legalább jó idő legyen, és még több nyitott pálya. Kaprunt pont ezért nem szeretem annyira, és sajnos Hintertuxon is van csákányos. Tavasszal voltam 3 napot Mölltalon, akkor vegyesen volt jó és rossz idő. Amikor ködös volt, az orrunkig sem láttunk...mintha tejfölben síeltünk volna. Nem egyszer egyensúlyproblémáim is voltak. Egy társunk sajnos igen nagyot is esett emiatt... Nehéz ez a várakozás, már nagyon síelnék egy jót.
Előzmény: (RM 141292)
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2012.10.16. 13:56
Szia RM! Igazad van, és most aztán igazán jó a hóhelyzet! Okt. 24-ig látszik az előrejelzés, csak a felmelegedéstől félek... Elvileg okt. 26-30 között érünk rá, akkor tudunk menni. "November 26", nem október 26-ot akartál írni? Viszont ez rossz hír... nem szeretem a tömeget a pályán. A hüttében inkább. :-)
Előzmény: (RM 141186)
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2012.10.14. 00:04
Szia,
Arra emlekszel esetleg, hany palya volt nyitva? Ugy latom, jelenleg a felso ket kek palya el, a tobbi zarva... :-( Nem tul nyero...
Koszi, Zici
Előzmény: (kazi79 141008)
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2012.10.13. 23:56
Sziasztok,
Koszi a valaszokat. Oktober vegen mennenk par napra, de nem a hegyen lenne a szallas. Ide is jarnak edzocsapatok? :-( Pont ezert nem akartam menni Hintertuxra, mert ott sajat tapasztalat, hogy rengetegen vannak... A webkameran latom, hogy nincs tul sok ho, de a bergfex mutat havazast a kovetkezo napokra...hatha fog esni. Hintertux viszont magasabban fekszik. Inkabb akkor oda kellene menni?
Udv, Zici
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2012.09.05. 13:06
Sziasztok!
Szerintetek október végén már lehet jókat csúszni Mölltalon? Mi a tapasztalatotok? Köszi
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2012.08.30. 14:01
A zermatti szállásárakkal kapcsolatban annyit mondanék, hogy nagyon általánosítottál. Apartmant azonban 2 főre már 490CHF-ért kapsz (három csillag). Mi egy ötcsillagos 2 fős apartmanban szálltunk meg full panorámával a Matterhornra (nincs előtted ház) 700 CHF-ért. Ez kb. 580 EUR-nak felel meg... Mindenhol van olcsó(bb) szállás, csak utána kell járni...
Üdv, Zici
Előzmény: (MGMM 137520)
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2012.08.30. 13:10
Szia Thomas!
Sajnálom, hogy Zermatt-al ilyen rossz tapasztalatod volt. Én az ellenkezőjét tapasztaltam. A drágaságról: köztudott, hogy Zermatt a világ egyik legdrágább üdülőhelye. Ha ez nem tetszik, lehet máshova menni, van elég síterep. Mi 2007-ben voltunk síelni, és mondhatom, egyik legemlékezetesebb utunk volt. Igen, a háztól tényleg kellett gyalogolni a felvonóig, meg nap végén vissza, viszont gyönyörű környezetben. Sorban állást a csúcsra vezető felvonónál tapasztaltunk, máshol nem. A sorban sem volt lökdösődés, mindenki kulturáltan várakozott. A boltot megoldottuk hazafelé jövet, és igen, este mindig tettünk egy kört, lementünk a városba, majd visszacaplattunk az apartmanba. Az elektromos kisbuszt keveset használtuk - elvégre mozogni mentünk - de amikor mégis megtettük, ott sem volt tolongás, vagy buta emberek.
Remélem, tudsz majd szerezni pozitív tapasztalatokat is!
Üdv, Zici
Zici
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
2008.03.21. 14:22
Szia Zizi!
Hogy áll a holnapi síelés? Van már jelentkező? Hova mennétek? Engem közeli osztrák síterep érdekelne, Szlovákia nem. Szívesen csatlakoznék, bp-i vagyok. Az idő rövidsége miatt írok egy számot: harminc, 2289869.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.