Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

pimpinella által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
pimpinella
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2005.11.30. 10:10
Nem megy valaki mostanában?
pimpinella
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2005.02.17. 19:57
Mi pl mindig viszünk túrós derelyét!!! :))) Mert nem tudok egy hétig csak husit enni... Jah, és sízésre mogyorót vagy diákcsemegét, nasinak!

üdv.
pimpinella
pimpinella
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2005.02.17. 16:41
Hello RM!

Este nem síeltem, de szombaton délután (szerintem) sokan vannak.

A napi jegyben nincs benne az esti sízés. Du. 4-kor zárják a lifteket, és aztán este 6-kor nyitják meg őket újra, az esti sízéshez.

Még egy tipp, elmúltam 26, de még soha senki nem kérdezete, hogy miért van "youth" jegyem, ami már régesrég nem lehetne...

üdv.
pimpinella
pimpinella
4 élménybeszámolót írt
4
19 éve tag
2005.02.15. 13:02
Szia mlori!

Bár tegnap egy istenkirály napot töltöttem síeléssel Mariborsko Pohorje-n, én nem ajánlanám, hogy március közepén oda menj síelni. Igaz, még sose voltam ott olyankor, de szerintem nagyon kockázatos a vállalkozás hó szempontjából. A pályák 325 és 1347m között vannak, alacsonyan nagyon.

Ha vki esetleg mostanában menne: az egy héttel ezelőtti szinte tökéletes hó nem sokat romlott ebben a melegben, számomra meglepő módon. Hétvégén viszonylag sokan vannak, az alsó (kabinos) felvonónál elég sokat (kb 30-40 perc) kell várni reggel. Fent már jobb a helyzet, rövid sorok. Tegnap (hétfőn) viszont nagyon kevesen voltak. Úgyhogy, aki teheti inkább hétközben menjen!

üdv.
pimpinella
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.