Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

lobonc által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
lobonc
1 élménybeszámolót írt
1
17 éve tag
Topik: Valfrejus
2007.01.04. 00:03
Üdv Mindenkinek!

Párommal - először életünkben - sikerül eljutni idén síelni, és egy jó szállás ajánlat miatt Valfrejus-t választottuk úticélul. Kerestem Franciaországgal és természetesen ezzel a körzettel kapcsolatban hasznos információkat (mit érdemes itthon és ott, külföldön megvásárolni, vinni, megnézni, kipróbálni), de igazán sokat nem találtam, így gondoltam megkérdezlek Benneteket, hátha volt ott már valaki, és tud hasznos dolgokkal szolgálni a területtel kapcsolatban. Az utazást saját magunk oldjuk meg (autóval megyünk, kibéreltünk egy 8 fős apartmant), de örülnék neki, ha tudnám, hogy érdemes-e itthonról vinni sílécet, többi felszerelést, vagy inkább ott béreljünk; mi az az élelmiszer, fogyasztási cikk, amit az itthoni árokhoz képest horribilis áron lehet ott beszerezni, vagy fordítva. Összességében, bármilyen odakinti információnak nagyon örülnénk, hogy minél jobban sikerüljenek az első esések azon a bizonyo két vékony lécen. :)

Lobonc
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.