Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

pemet által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
pemet
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Rogla
2011.02.16. 10:17
Köszi mindenkinek a segítseget! Sikerült hazahozatni a sílécet, hála Nektek!
Mindenkinek jó síelést!
pemet
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Rogla
2011.02.14. 13:34
Van élelmiszer bolt a hegyen is, a Hotel Planja-tól jobbra lent.
Előzmény: (Pulmy 107526)
pemet
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Rogla
2011.02.14. 13:31
Most pedig egy kérés a Roglára indulókhoz.
Itthon vettük észre, hogy kislányom sílécét ott hagytuk a sípályán. Néhány telefonálás után kiderült megtalálták.
Ha valaki Keszthely, Sárvár vagy Győr környékéről megy Roglára,és haza tudná hozni a léceket, az kérem írjon nekem!

pemetKUKACfreemail.hu

Köszönöm
pemet
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Rogla
2011.02.14. 13:22
Kedves Síelők!
Tegnap érkeztünk haza Roglaról, nagyon szuperul éreztük magunkat a Hotel Planjaban. A síterepet elsősorban csalaádosoknak ajánlom, sok lankás jól karbantartott pálya miatt. A snowboard Fun Parkot szintén jól megépítették és jól karban tartják ezért a deszkások is élvezni fogják a helyet.
Morzsa82 kérdésére a Planja-Jasa kamera a "fő"leghosszabb pálya középső része ez ennek a könnyű pályának a legmeredekebb része, innen indul jobbra es balra egy-egy csákányos lift kicsit meredekebb rövidebb piros pályákra. A köv. webkamera ugyanugy ennek a pályának (Planja-Jasa) a váge ahonnan indul az egyetlen ülős lift. Itt van a váge Fun Park-nak is.
A Hotel tényleg pálya szállás, és felújított szobák is kellemesek. Az ételek átlagosak. Van úszómedence is, bár hiányoltam a kiadós síelés utáni forró fürdőt (csak kettő kicsi Jacuzzi féleség van), viszont a szauna-világ mindenért kárpótolt.

Remélem segítettem
Pemet
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.