Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

icibo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
icibo
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2014.11.20. 21:12
Újat kell venned sajna.

FAQ:
Ich habe ein neues Auto gekauft. Kann ich die Vignette meines alten Pkws auf den neuen übertragen?
Nein, das ist nicht möglich. Die Vignette ist fahrzeugbezogen, eine Übertragung auf ein anderes Kraftfahrzeug ist ausgeschlossen.
Előzmény: (huligan 174450)
icibo
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2014.11.20. 20:19
Jah... Még egy story a mai napról: a parkolóban vettem észre, hogy a szemüveget bizony otthon felejtettem, gondoltam majd hunyorogva csúszkálok. Na ezt teljességgel lehetetlen volt a mai napon a Nap és a hóágyúk miatt. Bementem az intersportba, hogy lehet-e szemüveget bérelni, ha már sisakot lehet hátha ezt is.... Persze kiröhögtek :-)
Aztán odamentem a Depós információhoz és a talált tárgyak közül kaptam egyet kölcsönbe a mai napra, letétbe meg otthagytam a jogsimat cserébe.
Segítőkészségből nálam ötösre vizsgáztak.
Előzmény: (icibo 174457)
icibo
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2014.11.20. 20:05
Na én ezt pont fordítva éltem ma meg :-)
Az ülősöknél sosem kellett 3 széknél többet várnom, a csákányosoknál már azért többet álltam sorban.
Engem leginkább a hóágyúk zavartak, többször is volt, hogy a porlasztott víz pont a szemüvegem lencséjére fagyott rá.
icibo
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.04.08. 12:30
Sziasztok!

Ha valakinek lenne el nem használt napijegye (rossz idő miatt stb...), arra vevő lennék.
Üdv.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.