Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

elvesztett ugyfél által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
elvesztett ugyfél
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.01.08. 21:08
Szerintem teljes árat kell fizetni. De ez csak az én véleményem.E-mailre válaszolnak szívesen. Nyugodtan írhatsz nekik.
Előzmény: (WéberF 149874)
elvesztett ugyfél
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.01.08. 20:28
Mielőtt még valaki félreérteni a szituációt elmondom, mert nem olvastok a sorok között :)
Két különböző személyek vagyunk. az ő neve elvesztett_ugyfel.
Az én nevem más :)
Ezért utólag elnézést kérek tőle.
Negatív kritika nélkül meg lassú a fejlődés
Előzmény: (jozsifia 149861)
elvesztett ugyfél
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.01.08. 20:22
Teljes mértékben igazad van abban,hogy a jeges pálya ellen semmit nem lehet tenni.
Visegrádi pálya bezárt hétvégére és hétfőre is mert nem tudott elviselhető pályát előállítani.
Magyarországon biztosan,hogy a legjobb sípálya az Eplényi és ha még a megfelelő információ adás megtörténne , akkor nem is lenne semmilyen probléma.
Előzmény: (calcio 149849)
elvesztett ugyfél
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.01.08. 17:55
Vasárnap éjjel szerintem nem volt +10 fok.
Nem vettem meg a jegyet. Nem is mondtam ,hogy megvettem.
2 - Azért sétáltam fel , mert kíváncsi voltam a pályára, nem tudom ,hogy mi rossz van ebben,100 kilométer autózás után nem kívánkoztam vissza az autóba, ne haragudj.
Ha kiírták volna,hogy jeges és csak profiknak ajánlott akkor nem mentem volna oda .Vasárnap ezt megtették.Hétfőn nem tudom miért nem közölték ugyanezt. Nem tudhattam ,hogy nem fognak hó ágyúzni vasárnap este.
Ne haragudjatok amiért kritizáltam a pályát,ha esetleg ezzel elértem azt ,hogy legközelebb pontosabban tájékoztatják a síelni vágyókat, akkor már megérte.
Nem tudom ,hogy te hogy reagáltál volna 200 km fölösleges autózásnak
elvesztett ugyfél
5 élménybeszámolót írt
5
11 éve tag
2013.01.08. 09:54
Kedves Síaréna

Először is megszeretném köszönni annak a hölgynek a tájakóztatását , aki január 7.-én a pénztárnál volt.Jegyet szerettem volna venni, de kérdezte, hogy láttam-e a pálya állapotát, mert utólag a pénzt nem fizetik vissza.Közöltem vele, hogy még nem és mondtam neki ,hogy majd megnézzük és majd visszajövünk.Felsétáltunk a működő pálya tetejére közben kerestük hogy hol van hó, mert csak jeget láttunk
Ilyen körülmények mellett egyáltalán miért van nyitva a sípálya? Bevételre nem nagyon számíthatnak ilyen körülmények között.Miért nem zárják be egy napra és teszik rendbe a pályát?
Miért dicsekednek hóágyúik számával , ha nem használják?
Ha kiírták volna, hogy jeges a pálya ,akkor nem utaztunk volna fölöslegesen 200 kilométert.Nem csak mi mentünk haza csalódottan, hanem még mások is akik 180 kilométert kellett utazniuk.
Volt ott reggel egy férfi aki lecsúszott a pályán 9:40 körül (nem tudom ki volt az ,de nem átlagos rendszámtáblája volt ,E betűs volt és utána számok )ő is megnyugtatott minket hogy a pálya használhatatlan.
Miért tettek fel vasárnap hóágyús képet , ha nem is volt hó, még a barna foltok a pálya elején látszottak, nem beszélve a kavicsokról.
Inkább Szlovákiába vagy Ausztriába megyünk legközelebb.
További sikeres munkát kívánok :)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.