Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

rajnadora által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
rajnadora
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.02.22. 17:34
Üdv!

A múlt héten minden nap fent voltam a sípályán délelőttől estig. A meleg időjárás ellenére jó volt a pálya, kitűnően lehetett síelni. Csütörtök este az stk-sok edzést tartottak,pedig olyan köd volt, hogy két kapuhosszt nem lehetett látni, de ezt senkit nem zavart, mert a pálya kifogástalan volt.
rajnadora
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.02.15. 18:14
A párommal 12.-én és 14.én voltunk síelni, a pálya kiváló volt, jól megvolt dolgozva, hibátlannak találtuk. Élvezet volt rajta síelni. Ajánlom mindazoknak akik szeretik ezt a sportot, hogy jöjjenek és próbálják ki.
rajnadora
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.02.11. 13:54
Tegnap voltam fent a magas hegyen, és kellemesen csalódtam, mivel a kritikák ellenkezőjét tapasztaltam. A pálya megvolt dolgozva, nagyon jól lehetett rajta síelni. Igaz hogy kissé furcsálltam hogy a beléptető kapu után a felvonóhoz dombnak felfelé kellett taposni egy pár métert. De kilehetett bírni, és gondolom hogy ez csak átmeneti megoldás. Viszont ez nem rontotta el a pálya jó minőségét. Ha nem lenne egyáltalán hó, akkor is jól lehet itt síelni. Akarat kérdése az egész.
Köszönet azoknak akik felügyelnek és gondoskodnak arról, hogy akik ide látogatnak azok jól érezzék magukat.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.