Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

guran3 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
guran3
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2015.01.25. 18:56
Ma síeltem itt először. Miskolctól 110km-re van. (Rostar fele levágva az utat.)A napijegy 15 eur, 10 menetes jegy 8,5 eur. A pályát teljesen kezdőknek nem javasolnám, de némi tapasztalattal síelhető. Van egy rövid tanuló pálya kb. 100-200 méteres. A másik pálya körülbelül 800 méteres a teteje kék, közepe, alja gyenge piros. A pálya meglepően jól karbantartott (ebben a hóínséges időben, van hóágyú), reggel nagyon jó volt síelni, de még délután is elfogadható volt a minőség. (Jobb mint Biele Vody(Fehérvíz) a környéken.) Leginkább Zdiar Strachan pályájához tudnám hasonlítani, csak gyorsabb a lift.
guran3
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
Topik: Rogla
2013.01.05. 19:25
Karácsonykor síeltem Roglán. A pálya minősége nagyon jó, sokkal rosszabb pályákkal is találkoztam már Magyarországon, Szlovákiában és Ausztriában. Amiket itt korábban leírtak minden igaz, talán 2 megjegyzésem lenne. A jurgovoi pályák nem mindig elérhetők például 2012.dec. 26-án se volt 12 óra 30 percig. A másik a pályára dec. 26-án 15-20cm friss hó esett (kocsimat a parkolóban elég nehezen találtam meg a hó alatt). Utolsó hóesés sielők mai adata szerint (2013.01.05-én): " Rogla nyitva utolsó hóesés 2012.12.06."
A Hotel Rogla pedig egy jó szállás,a kocsit leteszi az ember és hazautazáskor pedig megkeresi!!!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.