Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

guran3 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
guran3
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2015.01.25. 18:56
Ma síeltem itt először. Miskolctól 110km-re van. (Rostar fele levágva az utat.)A napijegy 15 eur, 10 menetes jegy 8,5 eur. A pályát teljesen kezdőknek nem javasolnám, de némi tapasztalattal síelhető. Van egy rövid tanuló pálya kb. 100-200 méteres. A másik pálya körülbelül 800 méteres a teteje kék, közepe, alja gyenge piros. A pálya meglepően jól karbantartott (ebben a hóínséges időben, van hóágyú), reggel nagyon jó volt síelni, de még délután is elfogadható volt a minőség. (Jobb mint Biele Vody(Fehérvíz) a környéken.) Leginkább Zdiar Strachan pályájához tudnám hasonlítani, csak gyorsabb a lift.
guran3
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
Topik: Rogla
2013.01.05. 19:25
Karácsonykor síeltem Roglán. A pálya minősége nagyon jó, sokkal rosszabb pályákkal is találkoztam már Magyarországon, Szlovákiában és Ausztriában. Amiket itt korábban leírtak minden igaz, talán 2 megjegyzésem lenne. A jurgovoi pályák nem mindig elérhetők például 2012.dec. 26-án se volt 12 óra 30 percig. A másik a pályára dec. 26-án 15-20cm friss hó esett (kocsimat a parkolóban elég nehezen találtam meg a hó alatt). Utolsó hóesés sielők mai adata szerint (2013.01.05-én): " Rogla nyitva utolsó hóesés 2012.12.06."
A Hotel Rogla pedig egy jó szállás,a kocsit leteszi az ember és hazautazáskor pedig megkeresi!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.