Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gezenguz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (20)Időben csökkenő Időben csökkenő
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.12.01. 19:58
:-))) Kedves Laci! nem lettem hűtlen :-), de mind1ik lécnek van stílusa, és hibája, illetve erőssége. Szem szerint jobban fekszik most a Head léc, nagyobb sebességnél jobb az éltartása, a hegylécen pedig amúgy sem illik jobban terhelni mint a völgylécen, csak ha már nincs más kiút :-) Jó újra hallani rólad! :-) tudom, tudom Én tűntem el......
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.11.30. 17:34
Az előző héten volt szerencsém kipróbálni edzőtábori körülmények között (kapuk között) az iSuperShape i.speed-et, hát csalódtam benne: hozzáteszem kellemesen....eddig Atomic léccel (Sl, GS) voltam hajlandó közlekedni. Idei szezonban megadtam magam, szerencsére...sztem egy nagyon "kezes" léc, nem túl kemény és nem is puha, igaz a hegyléc terhelésre nem túl jól reagál, sztem az Atomichoz képest túl "dramatizálja". Elég gyorsan kapcsol az él döntésre, korábbi társaihoz képest. Gyors tempónál is bízhatsz az éltartásában. Meglepően jól gyorsul, főleg ha úgy igaziból meg tudod görbíteni. Amatőr szinten egy jó kis versenyléc, na persze nem a Hervis-es változata :-) Sebessége és sportos rigójái miatt kezdőknek nem ajánlatos. De sztem hálás kis dög. Amúgy Kers technológia, üzleti fogás ide vagy oda, összességében frankó kis paci:-)
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.04.04. 10:36
Kedves fórumozók!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!

Ui. tényleg jól sikerült kis felvétel.Grat.
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.04.02. 22:45
Köszi Huligan, aranyos vagy.

Próbáljuk összeállítani a szervíztáskát.
Csak igazából most szezon végén nem kaptunk sehol, csak olyan lett volna ami több fokra állítható, de az nem igazán jó. Hát végül is vége a szezonnak, jövő szezonra már biztos lehet majd kapni.
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.04.02. 20:04
Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek fölössé vált 87 fokos élezője?
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.04.02. 17:37
JA persze, de a léc cserét menet közben kellene megoldani, tilos megállni, mert akkor kiestél. Na ez lenne az izgis verseny. Ja és hogy még bonyolítsuk, a lecserélt léceket magaddal kell vinni, és át kell juttatni a célvonalon :-)))
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.04.02. 14:53
Enyhén maceráns, de ha arra van ingered, ám legyen feltéve, ha a léc és a kötés megfelel a FIS szabálykönyv előírásának, és az IPC kiegészítéseinek... ja, meg ne hagyjál ki kaput :-))))
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.04.01. 17:23
Hali!

Hát nem is tudom ez a gyepsí nekem elég mumus.

Egy 185 cm Atomic GS Race-t, egy 176 cm-es Gs Atomic Race-re,
a Csere oka: rövidebb (mert szokotnál szűkebbek voltak a kapuk), frissen waxolt, frissen élezett. A pálya elég sokat kivett a lécből, egyrészt meredek volt és tükör jég, na ez adott az élnek. Amúgy senkinek nem tűnt fel a léc csere a startban. AZ indító kicsit nézte, de nem tudott rájönni, hogy mit is lát. Mert a két léc ikertesó, csak hosszban van különbség. :-))
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.03.31. 11:23
Hali!

Csatlakoznék a Szab-hoz , ja és ne felejtsed el a kezed feltenni, és magad előtt tartani, mert érhet meglepetés..:-))
Előzmény: (ST 88477)
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.03.29. 18:20
Szia Laci!

Remélem hamarosan összefutunk gyepsín, lesz egy nagy feladatod, legalább is remélem segítesz, Vhogy meg kéne tanulnom azt is, de irtó béna vagyok hozzá.
NA a versenyről.

Hát igazából a cél az első 15-be kerülés volt. Az első menetben úgy éreztem, hogy nem igazán jól ment, úgy éreztem, hogy a lécem nem igazán jó, pedig előző este éleztük, meredek jeges pálya volt szűk kaputűzéssel. Sok kapunál megsodródtam, nem bírtam élen tartani. Aztán következett az igazi meglepi, a 3. helyre beértem.
Na ettől kissé visszanyertem az Önbizalmam, többen mondták, ne kockáztassak a 3. hely is szuper. de hát nem úgy van az. A két futam között futva mentem a parkolóba a kocsihoz lécet cserélni, többiek értetlenül meredtek rám, nem tudták mi ütött belém.
Aztán a startba álltam, és úgy gondoltam na lesz ami lesz, full gáz. Egy-két kapunál a fogam csikorgott, alig fértem be, Videóról visszanézve, szörnyű volt, na nem erről a felvételről fogják oktatni a versenypályába csúszást, az biztos. Ahhoz képest h tükör jég volt a pálya, csak úgy "porzott" utánam. Sikerült a pálya meredek részén annyi lendületet összeszednem, hogy a hosszú lapos befutón is még küzdöttem a kapukban maradásért, holott itt már a közönségdíjas stílust kellett volna bedobni. Beérve a célba, mit sem törődve a közönséggel, ezerrel indultam kifelé az arénából, a fotós is alig bírt 2 másodpercre visszatartani. Mint a felbőszült bika fújtatva trrapoltam a táblához megnézni az eredményt, hát nekem is tátva maradt a szám, aztán mondtam a többieknek vigyorogva, na ennyit tesz a léc csere. Aztán meg kínos percek következtek, kiizzadtam a nadrágomból míg fönt volt a két olasz csajszi , le se mertem venni az eredményjelzőről a szemem, aztán leértek Ők is, MÖgöttem..:-)))) Hát igazán felemelő érzés volt.
NA aztán majd a többit személyesen.
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.03.27. 12:21
Szia!

Köszi.
Rég hallottam rólad. Pedig el is felejtettem neked mondani, hogy igen tetszett a síelős stílusod, na jó a többi is. :-)))
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.03.27. 11:37
Magyar siker Olaszország, Sestriere-ben a Fis Police Ski Worldcup-on.

2010.márc.17-én rendezték a világkupa futamot.
női óriásműlesiklás:
I.futam II.futam Össz.
I. Kobezda Andrea (HUN) 1.00'44 0.58'97 1.59'41
II. Vaschetto Luisa (ITA) 1.00'25 1.00'78 2.01'03
III. Sara Franzin (ITA) 1.00'02 1.01'16 2.01'18


http://villaggio.wiredhub.net/?p=466 Csajokról a kép Atomic reklámnak se rossz :-)))

http://www.skiinfo.it/News/Sestriere-Vialattea-EITSESTRIER-104-it.jhtml?aic=182104

http://www.skiinfo.it/news/detail.jsp?product.skiinfo.DESTID=EITSESTRIERE&aic=182781

http://www.bergamonews.it/sport/articolo.php?id=23530


http://www.discoveryalps.it/4941,News.html

http://www.sciaremag.it/index.asp?P=articolo&id=1985
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.03.04. 16:35
szia Soma!

Na milyen volt a családi síelés? Amúgy most nézem mégiscsak feltöltődtek a képek, ha lementetted őket akkor törlöm.
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.02.20. 18:31
Szia Soma!


Bocs de valamiért mégsem tudta feltölteni a rendszer a képeket. Jövő héten elküldöm, csak privibe küld el az email címed.

Jó síelést!!!
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.02.17. 14:38
Miért is drága? :-)) Inkább az miatt agódj, hogy akkor a férfi mezőnyben kell indulnom, és ne adj isten véletlenül hm hm..... :-)))
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.02.15. 22:28
Ok. Szerintem akkor ott tali. Kb. hány órára tervezitek, hogy ott lesztek?
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.02.15. 17:00
Sziasztok!

Honnan indultok és mikor, merthogy nekem is kell Pestet érintenem? Ha nem gond persze.
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.02.14. 16:56
Szia Soma!

Rendben, keressük egymást. Ha gondolod priviben válthatunk tel.számot úgy egyszerűbb lesz. Reméljük addig nem olvad el a hó, mert sajna jön az enyhülés.
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.02.14. 07:55
Hali!

Van más sport elfoglaltságom is, ahol a szezon márc-június, aug-október tart, így a síszezon rövidül.:-)
Hétvégén jöttök a Szenior Bajnokságra, esetleg ott összefuthatnánk.
Előzmény: (Szab 84441)
gezenguz
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.02.13. 18:54
Sziasztok!

A jövő szezonban lehetne hozzátok csatlakozni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.