Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Dávid Hornyák által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dávid Hornyák
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2015.01.14. 12:54
Üdv Mindenkinek!
Érdeklődnék, hogy járt-e valaki mostanság ezen a területen?
Friss infó kellene a helyi állapotokról, ha valaki volt errefelé mostanság akkor írja meg legyen szíves mit tapasztalt. Köszönöm!
Dávid Hornyák
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2014.11.16. 22:24
Sziasztok!
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
Pont erre gondoltam, hogy olyan szlovák pályákat ajánlotok amiket meg sem találtam eddig akármilyen oldalon kerestem, vagy simán elsiklottam felette, mivel a neve semmit sem mondott a számomra. Megnézem az ajánlataitokat, remélem sikerül valamit foglalni! :)
Dávid Hornyák
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2014.11.14. 12:06
Üdv Mindenkinek!
Nagy problémával fordulok felétek! Az idei szezonban szeretnénk elmenni síelni, február utolsó hetében.
Viszont nagyon fontos, hogy valami olcsó helyet találjunk. Ebből adódóan kezdtem el nézelődni már jó ideje az interneten, de semmi értelmes dologra nem bukkantam, hogy hová is kellene menni egy 3-4 napos sítúrára. Szlovákia vagy Ausztria jöhet szóba, mert nem akarunk sokat autózni. Sajnos pár éve kiestünk a sívilágból, így fogalmam sincs a Szlovák pályák mostani állapotáról, Ausztria gondolom még mindig jó színvonalat képvisel, de sajnos az ottani olcsó helyekről szintén semmi infóm.
Így hát szeretnék kérni tőletek pár tippet hová menjünk, hol keressek szállást. Tényleg az ár a legfontosabb, 30-40 eurós napijegyek szóba sem jöhetnek.
Köszönöm a segítséget!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.