Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

apaboy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (16)Időben csökkenő Időben csökkenő
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
Topik: Goldeck
2011.03.02. 16:17
Szia Gabosz!
A profilképed Goldecken készült? Mert nagyon hasonlít a táj és a pálya a 6.-os beülőstől érkező középső pályára meg látszik a csúcson lévő adótorony is!
Ha máshol akkor is tetszik, jó kép!
Amikor mi ott voltunk a fekete 8.5-ös tetje király, a közepe
full jég, az alja feledhetős áthasítós latyak volt. De azért jó volt lejönni rajta!
Amit a nyugdíjasokról írtál abban is volt részünk, meg ovisokban, helyi tánccsoportban de leginkább az lepett meg, hogy a helyi lakosok, akikről azt hittem türelmesek és kulturáltabbak nállunk, nem teszik amit tettek (tolakodás furmányos beosonás stb. ) :(
A pálya kárpótolt és a remek társaság!
Én akkor is megyek jövőre! :DD

Üdv.:
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
Topik: Goldeck
2011.02.21. 13:32
Február 11.-17.között tartózkodtunk Goldeck-ken kicsinek nem nevezhető csoporttal( 38 fő )!
Az út hosszú és fárasztó volt de az első napi események kárpótoltak mindenért! A hegy lenyűgöző az időjárás pedig a völgyállomás feletti régióktól egyszerűen mesébe illő volt!
Hideg de szikrázóan napos, tömeg sehol pedig 45'-t álltunk sorba 9h-tól az alsó állomáson de fent mintha mindenki eltűnt volna! A pályarendszer nem túl nagy de az 5. napon is volt olyan rész ahol először csúsztam. A pályák besorolása szerintem nem tartozik igazán a kék kategóriába inkább piros, sötétpiros na meg itt található az a bizonyos 8.5 Km.-s fekete pálya
( izgis volt lejönni rajta )! A hüttékből szerintem kevés van, ám a felső nagyon baráti mind személyzeti, mind ár szempontjából! Szállásunk az Elisabeth-ben volt ami szép kulturált, ám részemre kicsi volt. Nameg sokan is voltunk! Családi szempontból nem tudom ajánlani ezt a terepet, mert a bébipálya nehezen megközelíthető eldugott helyen van.
Se 1 Wc. se 1 hütte csak igen távol. A kék pályák kezdőknek nem valók, csak felügyelettel!
Összesen 2 beülős és vagy 6-7 csákányos van amit ha fejlesztenének akkor nagyon vonzó állapotok jönnének létre! A pályák szépen karbantartottak a személyzet nagyon segítőkész és ha valaki nem rest és felmászik a Goldeck csúcsára olyan körpanorámát láthat amit felfogni is sokáig tart!
Összességében ajánlom a nem túl elpuhult sízőknek a bátor kezdőknek freeridosoknak és a haladó szinttől felfelé sízőknek mert mindenki megtalálja majd benne a kedvenc részét! Nekem tetszett! Megyek jövőre is!
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.12.07. 17:18
Ho, Ho, Ho, Hóó! már be is csomiztam, közvetlenül a virgács mellett van!!! :-)))
Remélem jók voltatok!!:-)))

Apaboy
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.12.02. 09:56
Nem gondoltam komolyan azt a túlerő dolgot! Ha az segít elkérlek a főnöködtől!
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.12.02. 08:04
Hello! Hello! Ez így túlerő!!! ;-P

Na nem baj, majd csak feldolgozom a traumát!:-)))
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.11.24. 13:48
Üdvözlet mindenkinek!

Bár a dátumokból azt látom, hogy jelenlegi véleményemmel némileg megkéstem, mégsem tudok elmenni szó nélkül amellet, amit Vasárnap láttam a Tv-ben! Az alább említett műsornak hívott "izé" szerintem egyenrangu a főműsoridőben népekre eröltetett: főző, reality, Győzike, stb... show szintű gagyizás, brainstormingos szégyenével!
Én kérek elnézést a jó ízlésű síelő társadalomtól, hogy megnéztem! Őszintén megbántam és ígérem, soha többé nem fordul elő! Enyhítő körülményként csak az szolgáljon, nem tudtam mire készüljek! Ám a paragrafus ismerésének hiánya nem mentesít annak hatálya alól!
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.11.21. 12:03
Hali!

Ahogy néztem, még hó is van és lesz is! Remélem az is bejön amit karira kértem! :-)))

Apaboy
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.10.20. 05:10
Üdv. mindenkinek!

Ha lehetséges magam is csatlakoznék a majdani Decemberi akcióhoz. Autóval rendelkezem és nagy valószínüséggel egyedül
lennék, ezért 3 főt tudnék vinni szereléssel, csomaggal.
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.07.08. 12:41
Hali mindenki!

Egy lényegi infóm van akit érdekel!
Sikerült beszélnem a Nagykállói gyárral de amit ott elmondtak nekem, az egyrészt nem túl biztató, másrészt megint "érzem, hogy itthon vagyok"!
Tehát: Valóban gyártanak Tec.s.bakit Nordica vezénylettel, lassan már 3.éve! Ám sem nem forgalmazzák, sem nincs mintaboltjuk hazánkban. Azt sem tudják van-e hazai nagyker.!!!
Ezzel szemben a kész termék visszamegy Olaszokhoz és onnan terítenek a világba!!!! Szerintem ez így van jól! :-)
M.o.-n államilag támogatott és gyártott termékek estében!
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.07.03. 14:55
Hi all!
Nem derítetted vidámságra a lelkemet bár azt én is tudom, Hogy:"ez itten kérem Magyarország!"
Értem a marketing részét és még ha nem is értek 1-t az ügymenettel, szeretném tudni, van-e jelenleg hivatalosnak tekinthető Tecnica márkakereskedő, itt nállunk MO.-on?
Mert az meglehetősen érdekes számomra, hogy azok a kereskedők akik idáig erősen ajánlották a Dalbellot, azok egycsapásra elkötelezett Tecnica funnok lettek,erősen előre vetítve a márka hazai ( idei! ) robbanásszerű eljövetelét!
Semmi összeesküvés elméletem nincs, csak arra gondoltam talán van valami más oka is(technikai,fejlesztési stb.) amiért ez a két márka ajánlása helyet cserélt!
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.06.29. 18:16
Ugyan nincsenek konkrét értesüléseim a dologról, csak amit véletlenül a neten kapargattam össze sícipő vásárlási szándékom miatt de szívesen venném ha megosztaná az infóit aki többet tud!
PL: -Mikor kezdi a gyár a termelést?
-Mikor és ki fogja értékesíteni a bakikat?
-Lesz-e az üzemnek saját helyi mintaboltja?
-A teljes Tecnica palettát gyártják és
forgalmazzák-e ithon?
Tekintettel arra, hogy az általam kinézett darab
pont 1 Tecnica Agent 110 erősen érdekelne a dolog!
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.06.08. 11:37
Hello!
Akor válaszolnék szép sorban a kérdéseidre: A lécet már megvettem 1/5szezont toltam benne 09tavaszal és télen.
A cipőt vele együtt vettem a Bar-sí -nál akkor még nem tűnt olyan veszélyesnek de ahogy ébredeztem és szoktunk össze a léccel, egyre inkább éreztem a csere szükségességét!
Én173cm (90kg):-) vagyok és SW14 160-st használok. Szerintem jó a méret
de a lécben még mindíg sokkal több a lehetőség mint először hittem! Szeretnék mellé 2.-nak Sl v. Slx lécet!
A Dalbello baki belső képzése lábszárszöge általam átalakított lett és így egész jó, csak puha maradt!
Megnézheted az apróba Aer70 fek.-feh.!
A T.Dragont ajánlották már nekem is de még nem próbáltam!
A 130-s Db. Scorpionsal vagy a Bukfenc által ajánlott Somatechel színpatizálok de szeretném felpróbálni mindet mert a lábam alacsony és keskeny!

Üdv: Apaboy
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.06.04. 19:02
Hello!
Most sok kérdés generálódott bennem, magad is írtad, hogy megtartottad a kisebb flexü bakit is. Érdemes puhábbat tartani
pl. 1 lágyabb léccel töbcélu felhasználás miatt, vagy az évek során csak megmaradt?
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.06.04. 18:53
Ok! kipróbálom mindemképpen amit javasoltál!
Réges rég nekem zsinóros Dinafit volt aztán csavaros lábszárszöállítós Dachstein egyenes oldalfalu Atomic Arc konfigurációban akkor azt hittem nem lehet ennél jobb! :-)
Ám evvel a jó kis "odataposós" kemény Swl4-l felbolydult a kas! Akár az ebayen akár ithon de taálálok hozzávaló bakit és akkor már csak az fog kikészíteni, hogy nincs hó a közelemben!
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.06.04. 17:49
Üdvözletem Bukfenc!

Köszönöm válaszodat és segítségedet, megnéztem az általad megadott címeket és sok érdekeset találtam rajta de bevallom, eltekintve a náhány újnak megjelölt tételen kívül kissé ódzkodom használtat venni hacsak nem tudom felpróbálni ahogy javasoltad!
+1 Kérdés:a Dalbello modellekről nem jó a véleményed?
pl:Kripton vagy Scorpions130! Bár az már igaz, hogy az Rc4-ről csak jókat hallotam!

Kismiki
apaboy
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2010.06.04. 12:34
Üdvözletem mindenkinek!

Új beszálló vagyok a honlapon és szeretnék én is kérdezni v.mit az Elan Sw.14.-l kapcsolatban!(2009.-10.-s model.)
Ti milyen bakancsot javasolnátok hozzá? Azért kérdezem, mert a kereskedők kevés meggyőző információval szolgáltak.
Eleddig leginkább marketinges válaszokat kaptam de 1 biztos a léc überkirály! Nagyon szeretem de a Dalbello Aero75 túl puhának érződik hozzá!Nem mennék neki a 3 szezonnak vele, mert nem elég direkt a kontaktus láb és léc között!
Kérem aki tud segítsen információval, tapasztalattal!

Előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.